Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le a fél éves...

Hogy szoktassam le a fél éves babám, hogy ne markolja, húzza a hajam a tarkómon?

Figyelt kérdés
Össze van kötve a hajam, de kihúzza a gumiból és abban kapaszkodik. Fáj is és a kezében is marad pár szál, amit nem szeretném, ha véletlen megenne. Mondom neki, hogy fáj anyának, meg hogy nem szabad, még nem használ. Jártál már így?
2010. júl. 25. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

az első fiammal ugyan ez volt.ezért lettem újra rövid hajú.

próbáld meg azt,hogy a kezed teszed oda,és az ujjadat fogja.

fekve altatod,vagy kézben?

esetleg galléros felső,vagy morzsolgató kendő?

2010. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudod leszoktatni róla.Az én babám ugyan még csak 3 és fél hós, de folyton a hajamba kapaszkodik. És persze most hullik a legjobban, folyton tele a keze hajszállal.Arról nem is beszélve, hogy azt is kihúzza, ami esetleg nem hullna ki.Majd csak nem marad semmi :)

Visszatérve a kérdésre, szerintem adj valami kicsi pelust /vagy vmit/ a kezébe, az enyém azt is nagyon szereti markolászni.

2010. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem az altatásnál csinálja, ha napközben felveszem és ha eszébe jut.

Nincs neki morzsoló kendője, illetve van, de nem szereti. Még amikor nagyon pici volt vettünk neki, de rá sem bagózik, a pelusra sem.

2010. júl. 25. 21:20
 4/5 anonim válasza:
Szia.Az én kisfiam 9hónapos és ugyanezt csinálja.akkor boldog ha tépheti a hajam.ráadásul mi egy ágyban alszunk és minden reggel arra ébredek hogy két kézzel tépi a tarkómnál a hajam(aztán ahol éri.)sajnos nem ugy vettem észre mint akit le lehet szoktatni:(elég rég csinálja Ő is.ja.és van egy macija ami nélkül egész nap élni és aludni sem tud:)ugyhogy reménykedjünk hátha egyszer abbahagyja:)
2010. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Ugy nez ki, hogy szeretik ezt csinalni a babak.

A lanyom elso perctol ugy aludt el a mellkasomon, hogy kozben a hajamat piszkalta.Egesz ejjel a kezeben volt (a mellkasomon aludt 2.5 hos koraig).

Akkor atszoktattam az agyaba, de a hajpodorgetes megmaradt az elalvasnal.

Ha ebren van imad belekapaszkodni...huzza es ki is tepi.

Vall alattig ero hajam volt es egyszer ugy megtepett, hogy kiverzett a fejborom (1 marek hajat tepett ki egyszerre)

jol felhuztam magam es lerohantam a szemkozti fodraszhoz es levagattamrovidre.Sirva jottem el, mert ugy megbantam....na azota a rovid hajamat huzza es kuncog kozben :S

Most 5 honapos es remelem gyorsan kinovi amig van hajam :S

2010. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!