Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire normális, hogy 6 hónapos baba nem csinál semmit csak a hátán fekszik. Egyszer fordult át. Hason ha leteszik max 10perc ezért anyuka mindig vissza teszi a hátára. Csak nekem fura ez? Nincs mozgásdejlődése a picinek.

Figyelt kérdés
6 hónapos, mozgásfejlődés,átfordulás,háton fekvés
2020. márc. 22. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is pont egyszer fordult át 6 honapos koráig. Dagi volt és lusta. Semmit nem kapkodott el,már ami a mozgást illeti. Most 8 éves,semmi baja,mindene a mozgás és a sport.
2020. márc. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ő nem dagi egyáltalán. Akkor csak lusta lehet? És a tiéd sem volt hason ennyi idősen?
2020. márc. 22. 08:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez volt nekem is nem volt dagi se 6 hónapos státuszra úgy mentünk hogy nem fordul át és hason is csak max 10 percig volt el. Aztán kb 6.5 hós kora óta meg már nem marad meg gurul hason vagy háton arrébb küzdi magát már. Öcsém meg 8 hónaposan kezdett fordulni csak ő szimplán lusta volt.
2020. márc. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Normális.
2020. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2020. márc. 22. 11:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Hat minden baba mashogy fejlodik, de azert az h semmilyen szinten se forog a baba az azert furi nekem meg h nem bir hason lenni tobbet 10 percnel.

Ilyenkor vannak gyerekek akik mar kusznak masznak. Ami persze messze nem elvaras de elvileg 6 hos korra mindket iranyba tudnia kell forogni. Egy devenyesnek v konduktornak lehet erdemes megmutatni.

2020. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1es vagyok: hasra raktam,orditott,utálta.
2020. márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 6os! Nekem ugyanezek vannak a gondolataimba. Az én kisfiam 6hónaposan mászott 9hónaposan elindult. Tudom ez nem törvényszerű de akkor is nekem fura,hogy semmit nem csinál csak hanyatt fekszik... Mondtam anyukának,hogy szerintem meg kéne mutatni azt mondta H a gyerekorvos szerint minden ok minek hurcolják..
2020. márc. 22. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!