Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt mar massal ugy h 10...

Volt mar massal ugy h 10 honaposan se evett csak tapszert a baba es nem lett baj?

Figyelt kérdés

10 hos babam egyszeruen nem hajlando csak a tapszert enni(mindog is tapszeres volt sajna) pedig mar nagyon regota tobb mint 4 honapja probalkozom a htvel.

Vedono szerint az autistakkal ilyen nehez a hozzataplals.......

Igazabol nem tanacsot kerni jottem htvel kapcsolatban mert eskuszom mar mindent kiprobaltam mindeereent... csak arra vagyok kivancsi h massal is elofordult mar ez? H nem evett egyszeruen a babaja sokaig de nem autista? Vedono a fraszt hoztam ram


2020. márc. 22. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

barátnőm direkt nem adott a kölöknek semmit anyatejen és tápszeren kívül kb addig, a kislány makk egészséges, átlagnál magasabb, fogai gyönyörűek és 4 éves elmúlt


a védőnőd hülyeségeket beszél

2020. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnál, hónapokig szó szerint csak kóstolgatott. Pár kanállal vagy később 9-10 hónaposan kockára vágott gyümölcsöt, párolt zöldséget még meg is evett, de tényleg csak párat. Aztán tápszer teljes adag. Se a házit, se bolti bébiételt nem ette.. Az én lányom biztosan nem autista. 3 hónap híján 3 éves, bölcsiben remekül elvan a többiekkel meg tényleg semmi se utal erre. A HT sose ment úgy, mint első gyerekkel. A kicsi végül elkezdett kéregetni a mi ételünkből 11 hónaposan de ekkor volt 2,5 éves a nagyobb, szóval nagyon fűszereset nem csináltunk, meg a nagy amúgy is tej-tojás-szójaallergiás volt, így főztünk ezek nélkül. Szóval ezt elfogadta a kicsi, így hagyta el a napközbeni tápszerezést.
2020. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És amúgy semmi baja se lett ettől, hogy 11 hónapos korig 99%-ban tápszert evett.
2020. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12 hónapos lesz a fiam 2 hét múlva. 10 hónapos koráig semmi mást nem adtam neki. Volt, hogy kóstoltattam ezt azt, de kudarc lett, inkább cici kellett neki. Most úgy állunk, hogy 1 érkezés ki van váltva. 10 kiló 80 centi a gyerek, kiegyensúlyozott.
2020. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!