Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy ennyit alszik...

Normális, hogy ennyit alszik a 2 hetesem?

Figyelt kérdés

2 hetes kislányom, eszik, utána alszik egy csomót. Nem sárga, pisis kakis pelusnis rendben. Kb azóta alszik jobban, hogy az anyatej mellé tápszert is kell adnom.

Van, hogy evés után nézelődik majd magától elalszik. Nem kellene pár órát ébren lennie? Du/este aktívabb, kicsit hasfájós de éjjel is alszik (3 óránként eszik, közben szopizik).


2020. márc. 25. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi gond. Neki még javarészt nem sok lánivalója van, nem köti le rajtad kívül semmi. Hamarosan változik a helyzet ahogyan kinyílik a világ :)
2020. márc. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha minden más rendben van; akkor szerencsések vagytok Vele! 😊
2020. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.


A mi lányunk is evett/aludt/kakilt :)


Persze elmúlt :D (7 hós)

2020. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, éjjel mennyit hagyhatom aludni? Igyekszem 3 óránként kelteni ha nem ébred magától addig.
2020. márc. 25. 11:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel ne keltsd fel, majd megébred ha éhes!
2020. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem sárga vagy ksi súlyú, akkor nem kell kelteni.


Az én lányom 2400g-al született, sárga volt, de kelt magától szinte pontosan 3 óránként :)

2020. márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Normalis,nekem a doki azt mondta az elso 6 het csipkerozsika alma,sot,lehet tovabb,ha nem sarga,gyarapszik,normalis,ejjel nem szabad kelteni,nekem azt mondta a doki,legzesfigy.legyen alatta azert.
2020. márc. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen napközben csak 30-60 percet marad ébren az alvások között.
2020. márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!