Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 honaposom mostanaban gyakran...

9 honaposom mostanaban gyakran kuszas maszas kozben lehasal, kifekszik a kore es nyalogatja a jarolapot ez nornalis?

Figyelt kérdés

2020. márc. 27. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy mennyire normális vagy nem, de kisfiam csinálta. Kint volt egyszer a védőnő és akkor is neki látott, jót nevetett. Szerinte azért csinálta mert ezerrel fogzott és kicsit hűsitette neki. Abba hagyta egy idő után egyébként.
2020. márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Normális 😂

A fiam a parkettát nyalta. Nem fogzás, hanem egyszerűen szenzoros inger = felfedez így is. Enyém 6-7 hónaposan csinálta kúszás közben. Mire megtanult mászni, felhagyott vele, azaz kb. 1 hónapig volt szokása.

2020. márc. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is csinálja a lányom


Ő 7 hós és csak kúszik.

Orális időszaknak is nevezik, ilyenkor a szájukkal is felfedezik a dolgokat, nem csak a kezükkel.


Amit még szokott, felhajtja a szőnyeget és bekapja, konyhaszekrény sarka... Persze hamar beszüntetem a dolgot :D

2020. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Huhh jo, mert termeszetesen megkaptam egy kedves rokonomtol a manapsag nagyon divatos autista “diagnozist” 😂😂
2020. márc. 27. 12:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Üzenem a rokonodnak, hogy az auti lányom sose csinálta, pont hogy ingerkerülő. Soha semmit nem vett a szájába, nem nyalogatott.

(Egyébként ugyanannyi ingerkerülő és ingerkereső van az autistak között)

2020. márc. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, nálunk is nyalogatja a padlót 6-7 hónaposan. Egyszer kérdeztem a védőnőt, amikor nála jártunk. Azt mondta ne aggódjak, akik előttünk voltak, a gyerek a radiátor t állt neki nyalogatni ott nála (már totyogó korú volt). Teljesen természetes
2020. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam nemsokára fogja tölteni a 10. Hó a szőnyeget fel hajtja és azt nyalogatja kint a botot a kertben akkor a padlót is szokta a bármi ami a keze ügyébe került és egyáltalán nem autista Én úgy gondolom hogy az a rokon aki Lotus tisztázta gyerekedet Anna meg kell mondani te vagy az és ott hagyni a jó büdös francba és rá is várni az ajtót unalmasak már ezek a rokonok aki csak be Parád tartják a szülőket de semmi hasznuk nincsen csak elrettentő példának jók
2020. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!