Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert repdes a kezeivel?

Miert repdes a kezeivel?

Figyelt kérdés
8 hos es sokszor legyez, repdes a kezevel? Ez eletkori sajatossag vagy mi?

2020. márc. 27. 13:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki írja, hogy nincs baj vele, egy csökött írja hogy autizmus, és te csak ezt látod?
2020. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Autisztikus tünet lehet KÉSŐBB!Ezt csak évek múlva tudják megállapítani.

Most viszont aggodalomra semmi ok.

Ha aggódsz, később keress fel egy hozzáértőt, addig is olvasgass utána ha érdekel, tünetek stb... Lehet ilyen saját megfigyelés alapján megnyugtathatod magadat.

2020. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem csak azt vettem esure de elegge szemetszurt mivel erre nem szamitottam. Remelem nem sertettelek meg vele🤣🤣🤣


Koszonom a valaszokat megnyugodtam:)

2020. márc. 27. 20:10
 14/15 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi még, akármiért is csinálhatja.

Az én fiam lassan 4 éves, és ha orrot fújunk, valamiért integet hozzá a bal kezével. De mindig csak azzal, és csak olyankor nem, ha direkt odafigyel rá, hogy ne. :D Egy egészen kicsit sem autista, teljesen egészséges. Ha felhívom rá a figyelmét, akkor kiröhögi saját magát, de saját bevallása szerint ő sem tudja, miért csinálja. :)

2020. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom itt vagy e neg, szeretnem megkerdezni azota mi van veletek. Remelem jol vagytok
2023. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!