Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ültethetem már babámat bébikom...

Ültethetem már babámat bébikompba ha kapaszkodva fel tud állni valamint kezeivel támaszkodva tud ülni?

Figyelt kérdés
Rendesen még nem ül. Párom pár percre beleültette, azóta ha meglátja kapálózik, menne oda. Szerintem letakarom valamivel. De párom szerint ha már majdnem ül, áll simán bele lehetne ültetni.
2019. máj. 6. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Ne tedd bele, nagyon káros. [link]
2019. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Káros, én nem használnám.
2019. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán ne ültesd bele SOHA!!!
2019. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%

Magyarországon, nagyon mondják, hogy káros. Viszont Amerikában a mai napig majdnem minden gyereknek van, és mégsem halt ki az ország valamint 20 évvel tovább élnek mint a magyarok.

Én úgy vagyok vele , hogy ha nem egész nap abban ül akkor nincs vele semmi gond.

2019. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Soha nem használnék kompot, baromi egészségtelen.
2019. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Meg is nézheted az amerikaiak hanyag testtartását.
2019. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
Semmi baja nem lesz,csak a védőnő szerint káros!Nagyon jól el van benne,régen is használták mégsem lett semmi bajuk!Én is használtam és fogom is,attól függetlenül,ki mit mond!
2019. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Semmiképp se ültesd bele. Fog ülni magától, amikor már érett rá, akkor pedig semmi szükség nem lesz ilyen káros eszközökre.


Egy kisgyermeknevelő.

2019. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
#7 persze, meg a gyógytornászok, Dévény Annával az élen is hülyeségeket beszélnek, ugye? Kérdező, egyáltalán nem kellene bébikompot használni. Olyan terhelésnek teszed ki mind a gyerek csípőjét, mind a gerincét, amire egyáltalán nincs felkészülve. Súlyos deformitásokat okozhatsz ezzel.
2019. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát ha én nem is fogom, párom biztos megteszi. Főleg hogy van itthon egy ilyen.
2019. máj. 6. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!