Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15hónapos baba körmei sárgák,...

15hónapos baba körmei sárgák, megvastagodottak. Lábgomba? Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
2020. márc. 27. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Vidd el dokihoz majd ő megmondja. Itt írhatják a xanaxot is te meg félrekezeled.
2020. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy egy körömgomba nagyon indokolt, sürgős eset lenne, mert csak ebben az esetben lehet menni a gyermekorvosunkhoz jelenleg. Az meg, hogy te bármit írnak, egyből megveszed és adod neki, nem azt jelenti, hogy én előtte nem néznék utána, hogy adható e, jó e neki.
2020. márc. 27. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Ilyet nem mondtam. De milyen klassz, hogy van gyakori! Ha nem lehet orvoshoz vinni, az utca embere meggyógyítja a gyereket...
2020. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Képet linkelj ide. Pedikűrös vagyok,segítek. Kezelésben is.
2020. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az lesz. (így látatlanban) Én babám körme is olyan volt, elvitte bőrgyógyászhoz. Azt mondta hogy körömdisztrófia (valszeg nem jól írtam) 1-2éves gyerekek között nagyon gyakori. Azt mondta hogy kezelni nem kell különösebben, de ha valamit nagyon akarok tenni, akkor cink tartalmú vitamint adjak neki, valamint zsíros krémmel kenjem neki. De azért mindenképp érdemes megmutatni egy dokinak. Nálunk van privát bőrgyógyász, aki skypon keresztül próbál segíteni, ha olyan a gond és tud.
2020. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fenyképezd le es küldd el a dokinak. Mi éppen ma videotelefonaltunk a dokival. Muszaj most nekik is haladni a korral.
2020. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, egyelőre várok, mert azt mondták a gyógyszertárban, hogy ha beteg volt, attól is előjöhetett. Ha pár nap múlva nem múlik el, megmutatom a gyerekorvosnak.
2020. márc. 28. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!