Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár nap mulva 1 éves lesz a...

Pár nap mulva 1 éves lesz a kislányom. Szerintetek jó ha ezeket eszi? Vagy adjak már neki reggelit, vacsorát is,?

Figyelt kérdés
Reggel, este szopi, tizorai ált. Gyümi,ebéd fözelék hussal, burg.val süritve,uzsonna tejpép+gyümi.
2010. júl. 26. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém ezt a menüt kb.8-9 hónapos korában ette,szerintem bővithetnéd.
2010. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az en babam is kb. 8 hosan ette ezeket, tenyleg bovithetned. Pl. adhatnal neki leveseket, es meg mas eteleket is.
2010. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hú, nem kell kiabálni ám.

Nekem most eszi ezeket a kislányom. 7.5 hós. Mi 1 évesen már rendes családi ekaját adunk majd neki. A felvágottas kenyértől kezdve a levesen át mindent.

2010. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kijavitottak a moderatorok, ugyhogy mar nem kiabal:)
2010. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tízórai helyett 9 körül adhatsz neki kenyeret joghurttal vagy felvágottal sajttal virsli, tojás. Ebédre adhatsz neki a ti kajátokból tészta szaftal apróra összevágva, rendes főzelék pici pörkölttel töltött paprika, rizses hús stb.

Uzsonnára gyümölcs, vacsira 6-7 körül megint péksüti vagy vajkrémes vagy vajas lekváros kenyér vagy felvágott majd lefekvés előtt tápszer.

Én így etettem lányom.

2010. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is bővítsd. 1 évesen már szinte mindent ehet, amit ti is. Egy vacsorát én mindenképp bevezetnék, és akkor utána még a szopi.
2010. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.gondoltam én is rá, hogyha betölti az 1 évet bövitem az ételeket.de akkor már igyis levagyunk maradva.
2010. júl. 26. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!