Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hónapos a babánk. Nagyon kis...

1hónapos a babánk. Nagyon kis sírós bármit csinálok, egy darabig elvan aztán elkezd sírni. Kiságyba is elnézeget aztán sír. Ez meddig tart? Lesz jobb?

Figyelt kérdés
Volt hasonló valakinek,mennyi idősen lesz jobb?Köszi
2020. márc. 30. 16:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nálunk kezdetben meg se nyikkant. Na aztán olyan 2 hó körül mint akit ölnek minden nap. Nem volt hasfájós. Evett tiszta pelcsi meg minden. És még is... Azóta is tart, hogy rájön az ötperc. Főleg mikor észreveszi hogy nem vagyok a közelben. Tisztára mint a szeparacios szorongás....Most 4 hós.
2020. márc. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Most 11 hónapos a kislányom és már sokkal könnyebb minden! Mindenki sir, hogy szalad az idő, én egyáltalán nem bánom. Szépen eljátszik mellettem, könnyebb öltöztetni is, nem nyeklik mint az újszülöttek. Nem törékeny már, tartja magát. Szóval kitartást! Tényleg sokkal könnyebb idővel.
2020. márc. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igen minden új és már azt érzem kezdek túl aggódni mindent.De jó olvasni amit írtok😊
2020. márc. 31. 11:32
 14/14 anonim ***** válasza:

#11 a szeparaciós szorongás még durvább is lehet. Nálunk 8 hónap körül mikor jött a szepa, már attól sírt ha hátat fordítottam. De nem kicsit, hanem teljesen kétségbeesve... Idővel már én is sírtam, hogy nem hiszem el hogy az orromat sem tudom kifújni nyugodtan... 🤣 Elmúlik ez is. Már csak nevetek rajta (17 hónapos, most kezdődik elölről a szepa, most megint nem nevetek... 😥)


Kérdező, első baba! Nyugi a legtöbben ilyenek vagyunk, voltunk. Főleg ha korábban nem sok babát láttál ahogy pl én sem. Szétizgultam magam mindenen. Ő az első 4 hónapot kb végig üvöltötte. Rémes volt. Én is örülök, hogy már nagy és segít az öltözésben stb.

Persze ha visszanézem a fotókat és látom milyen csöpp kis golyó volt akkor én is nosztalgikusan gondolok rá. De ha így eszembe jut milyen nehéz volt nekünk az eleje akkor örülök hogy túl vagyunk rajta 😊

2020. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!