Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek rendben van a...

Szerintetek rendben van a babam a vedono honapok ota nem jott ki hozzank?

Figyelt kérdés

Vedono egy hipohonder mar elore mondta h influenza idejen nem fog menni sehova mert fele mert mar 59 eves most meg korona miatt plane nem jon

Fel eves volt a kicsim mikor utoljara latta

Most 9 honapos

Kuszik, kutyazik es probal kiulni de meg nem sikerult. Egyik kezebol a masikba adja a targyalat. Sokat mosolyog rank sokat gagyog. Tok jol eljatszik magaban. Egyutt meg nehez vele jatszani mivel nem ul.

Szerintetek ez rendben van? Elso baba es nem tudom mit kene elvarni tole😕



2020. márc. 30. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Rendben van, ne aggódj.
2020. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt megtalálod a védőnői kérdőivet. Fontos hogy ezt úgy nézd, hogy nem muszáj mindent csinálnia. Ez csak egy nagyjábóli felmérés hogy hol tart.

Én azért a státuszra rákérdeznék.

2020. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon aggódsz, hívd fel telefonon és beszélgessetek, meséld el mit csinál, mi miatt aggódsz és szépen válaszol.
2020. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igazabol nem aggodom, csak fura, hogy facebookon meg instagrammon masik ennyi idos gyerekei ulnek sot akar fel is allnak. Az enyem meg kuszik meg csak. De talan nemsokara elkezd maszni es meglesz ah ules is mert mar regota hinatik negykezlab.

Persze tudom h minden baba mashogy fejlodik

Vedonot amugy probaltam hivni telefonon de nem veszi fel, tudom, h a korzetebol masnak is van ilyen gondja vele

2020. márc. 30. 20:04
 5/13 A kérdező kommentje:
Jajj megneztem ezt a linket es mostmar megijjedtem... nem nez utana a leejtett targynak, nem ert meg semmilyen utasitast(kerem,tapsitapsi,papa) vagy legalbbis nem csinalja. Nem eszik darabos etelt, purekkel is epphogy haladunk valahogy... pedig mar regota probalkozom . Nem ul es nem jatszik ulve. Latom h irtatok h nem baj ha nem mindent csinal de ennyi hianyossag mar sok nem? :(((
2020. márc. 30. 20:09
 6/13 anonim ***** válasza:

Most nem fog fogadni senki a koronavírus miatt, de ha lejárt a pánik én megnézetném szakemberrel.


Oké, hogy minden baba másban ügyes, az én lányom pl már 7 hónaposan kapaszkodva ment, viszont 2 és fél éves és alig tud 1-2 szót alig érthetően kinyögni. Szóval az én lányom a mozgással nagyon gyorsan haladt, a beszéddel meg le van maradva. De az, hogy egy baba semmit nem tud ami a korának megfelelő lenne, az szerintem nem oké.


Azért pánikolni nem kell, 1-2 fejlesztéssel korrigálhatóak ezek a dolgok, de én nem lennék nyugodt, ha a járvány után nem látná szakember.


Azt hiszem nekem azt mondta a védőnő, hogy ha 3 dologra anyuka válasza az, hogy nem csinálja, akkor tovább kell küldenie.

2020. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem sok hiányosság, rendben van, az is jó, hogy kúszik, nem kell rohanni, ülnie se kell még, pápázás nálunk 11 hónaposan volt.
2020. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen enis attol tartok hogy eh nem oke :(
2020. márc. 30. 20:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam 9 hónapos volt mikor elkezdett kúszni, 11 hósan mászni, felállni önállóan járni pedig 14 hónaposan. Ülni akkor ült fel egyedül mikor mászott és onann fel lökte magát. Szerintem a mozgásba nem vagytok elmaradva.
2020. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Legfokepp en se a mozgas miatt aggodom... :( bar allotolag egyik viszi a masikat, szoval ha meglesz a maszas,ules szamitok egy nagyobb ertelmi fejlodesre is
2020. márc. 30. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!