Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek rendben van a...

Szerintetek rendben van a babam a vedono honapok ota nem jott ki hozzank?

Figyelt kérdés

Vedono egy hipohonder mar elore mondta h influenza idejen nem fog menni sehova mert fele mert mar 59 eves most meg korona miatt plane nem jon

Fel eves volt a kicsim mikor utoljara latta

Most 9 honapos

Kuszik, kutyazik es probal kiulni de meg nem sikerult. Egyik kezebol a masikba adja a targyalat. Sokat mosolyog rank sokat gagyog. Tok jol eljatszik magaban. Egyutt meg nehez vele jatszani mivel nem ul.

Szerintetek ez rendben van? Elso baba es nem tudom mit kene elvarni tole😕



2020. márc. 30. 19:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Most nincs családlátogatás, a vedőnőm mondta.

Ne aggódj, a kisebbem 9 hosan nem pápázott, nem tapsolt, max 2x, nem nézett utána a leesett targyaknak, max 10/1 alkalommal, nem ült, csak kutyázott és csak kuszott. Aztan 9,5 hosan ült, maszott és állt. Mindent a legutolsó utáni pillanatban kezdett és 2-3 mozgást egyszerre.

A 9 hos statusz paraztatasra van, 1 eves koráig ráér felállni, 11 hosig ülni és mászni. A pápázás tapsizás szerintem attol függ, hogy te mennyire tanítod neki.

2020. márc. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Olyan gyorsan tud változni minden, ne aggódj. Én amikor a 9 hós státuszra vittem szépen bejelöltem, hogy nem tud magától felülni, aztán hazamentünk és 2 óra múlva egyszer csak felült magától. Sok baba kihagyja a kúszást, másznia 11 hós koráig kell. Ezt is a védőnőm mondta. Ezeket a tapsi tapsi, meg pápá dolgokat meg mutogasd neki, csináljátok együtt, majd ráérez és elkezdi csinálni.
2020. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De az 1 evésre írja h utanoznia kell a tapsot és integetest 9honaposan csak értenie. És nekem is kb 1 evesen kezdte el mind2t. Ülni kb pár nappal a 9 honapos statusz után ült. Mondjuk a targyak után nezett meg evett mindent is de nem egyformák a gyerekek. Sztem semmi baja nincs ül majd 2 het mulva meg nezi majd a tárgyakat is nyugi. 1 eves kor után van nagy ugrás. Most masfel éves kb mindent ért mutogat jön megy tapsol csattog puszit ad integet. Ki kell várni. Hívd fel a vedonot tuti megnyugtat majd
2020. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!