Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fáradok el könnyű baba...

Miért fáradok el könnyű baba mellett is?

Figyelt kérdés
Kislányom korán kelő (5:30) korán fekvő (19:00) nem ébred éjjel, nappal 2szer alszik másfél órát, mindig jókedvű,eljátszik egyedül is elég sokat, 17hós, most annyi a nehézség h elkezdett mindenre felmaszni. De amugy nem kell a nyomában lenni,nem hisztis különsebben, mindent tudok csinálni mellette/vele,főzés, takarítás,tornázás.amígvalszik én is pihenek. Mégis este h leteszem aludni, szinte én is tudnék már. Pedig este 7től még bőven van idő filmezni, a férjemmel lenni, és nem is megyek el aludni 7kor de tudnék. Az elejétől így van ez.Persze, minden nap takarítok főzök mosok,a kicsivel játszok ha kéri,játszoterezünk de ebben szerintem nem kéne ennyire elfáradni.

2020. ápr. 2. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Mentalisan így is fárasztó fél szemed mindig rajta kell legyen mi van ha most készül épp vmi kamikaze akcióra. Minden nap ugyan az. Kevés az inger. Nem lehet napi egy egy óra pihenésben feltöltődni. Igazából egész nap mosol játszol takarítasz fozol azért ez nem lablogatas... Én ezért fáraók el egy hasonló korú és viselkedésu gyerek mellett.
2020. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez idegi kifáradás. Mindent csinálsz, miközben folyamatosan figyelsz a gyerekre is, ami dupla terhelés az idegrendszernek.
2020. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Milyen gyakran szoktál kikapcsolódni? Úgy, hogy gyerek nékül, egyedül vagy kettesben, úgy, hogy más vigyáz rá?
2020. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanigy vagyok en is. Idegileg faradunk el szerintem is. Mert testileg nem erzem nagam en faradtnak csak mentalisan.
2020. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Én szoptatok is, arra jutottam, hogy vitaminhiányom van.
2020. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb hasonló napirendje volt az elsőnek, 6 körül tuti fent voltunk már Nekem pont ez volt a baj, sose bírtam reggel felkelni, mindegy, mennyit aludtam előtte, ha korán kelek, hulla vagyok. Nem nagyon tudtam ezzel mit kezdeni, hiába feküdtem le egy időben én is max 9kor, 6kor akkor is olyan voltam reggel, mint akit agyonvertek, délután meg már ásítoztam. Most már egy fokkal jobb, ketten vannak, fél 7- fél 8 közt kelnek (mondjuk a fél 8 ritka). Én nem fekszem le korán, mert tökmindegy, úgyis fáradt vagyok, de így legalább van énidőm, meg a férjemmel közös időm. Van olyan típusú ember, aki nem bírja a koránkelést, és nem tudja megszokni.
2020. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amíg ki lehetett menni, találkoztam a barátnőimmel, havonta 1szer, ezen kívül a férjemmel is havi 1szer megyünk el úgy este,h lányom mamánál alszik. Esténként filmezünk stb. 10körül alszunk.
2020. ápr. 2. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!