Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Könnyű fizikai munka/álldogáló...

Könnyű fizikai munka/álldogálós, járkálós, ritkábban hajolóy, emelős munka mellett sportolnátok még?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
anélkül sem
2019. nov. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha marad erőm, sportolnék, de 9 óra álldogálás után otthon én már csak beesem az ágyba. Nem hogy sportolni, de az otthoni teendőket sem tudom ellátni, mert ugye ahhoz is járkálni, álldogállni kell. Mosogatás, rendrakás, mosás bepakolása a gépbe..
2019. dec. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3#

Na, te válaszoddal se lett előbbre senki!

Minek írogatsz hülyeségeket? Honnan tudod hogy az előző válaszoló nem sportmúlttal rendelkezik e? Ő csak azt mondta, hogy a munkája miatt nem sportol.

Gyakorizni meg persze hogy van ideje mert ahhoz nem kell álldogálni, nem tűnt fel?

2019. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:D


Lol


Akkor töröljétek :D

2019. dec. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dolgoztam 12 órában könnyű fizikai munkában...

Árufeltöltés, címkézés dobozolás, biztonsági dobozok pakolása. Egész nap nem lehetett leülni sem.

Nap végére agyilag és fizikailag is tropa vagy. Ember legyen a talpán, aki akár 8 óra ilyen után még elmegy futni vagy bármit sportolni.

Egy hét után meg rááll az agyad, hogy azt álmodod amit egész nap csinálsz, szóval mire felébredsz reggel még tropább vagy, mint előtte....

2019. dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!