Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek/tesztek a babátok...

Mit tennétek/tesztek a babátok vakaró mozdulatai ellen?

Figyelt kérdés
A fiunk újszülött kora óta vakarja, marja magát. Kiderült 8 hónapos korára végül, hogy krónikus bőrvékonysága és bőrszárazsága van, melyet krémmel és kenőcsökkel orvosolni lehetett. Be is vált, csak mindig kenni kell. De a kaparó mozdulatsor megmaradt. Marja magát (éjszaka sebesre is), de vakar bennünket, nagyszülőket, vagy aki éppen fogja, sőt "nem menekülhet" a padló, a kisszék lába, a plüssmaci ... sem. Megérint, simogat és kapar.
2010. júl. 26. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
éjszakára tegyetek kesztyűt, kis zoknit a kezére!
2010. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mi is kipróbáltuk ezt éjszakára, de a zoknit levarázsolja a kezéről. Kis kesztyűt, ami vékony és nyárra jó, azt meg nem találtunk.

Valami praktika a zoknira, hogy ne tudja levenni?

2010. júl. 26. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszóló vagyok: szerintem pár öltéssel varrd oda a baba rucijához a kesztyűt v zoknit, persze ez csak akkor jó ha hosszú ujjuba alszik!De nyáron is lehet úgy, max nem kell betakarni éjjelre!

Más emgoldás nem jut eszembe hirtelen, esetle ha egy hajgumival tudjátok rögziteni, de lehet h az meg szoritaná a kezecskéjét!

2010. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenesetre hálás vagyok, hogy komolyan foglalkoztál a problémánkkal.

Ha számít valamit, akkor pontoztalak egy hasznossal. :)


Köszönöm.

2010. júl. 26. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!