Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjetek/párotok is sokat...

A férjetek/párotok is sokat dolgozik?

Figyelt kérdés

Olyan rossz, hogy nem sokat van velünk. Van amikor még hétvégén is távol van. Mire este hazaér csak a nyűgös picit látja, de van amikorra már alszik a kislányunk.:(

Persze kell a pénz, de meddig lehet ezt csinálni?


2010. júl. 26. 17:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én párom itthon van a hét 6 napján. Nem irigyellek titeket, nem lehet könnyű, de a mi helyzetünknek is megvan a hátulütője, túl sok néha belőle, egymás agyára megyünk.
2010. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonlo cipoben vagyunk mi is.

Reggel 6 orakkor megy es este olyan 8 ora tajban jon de ez a legkorabbi idopont alltalaba kesobb jon.Most itt Kanadaba este 11 ora van es meg most sincs itthon:(

Szoval nem konnyu,igy sincs itt senkim rajta es a gyereken kivul de ez az allando egyedul let ez mar kezd kiboritani.

A kisfiunk is szereti az apjat,mostanaba nagyon apas lett de most is lefektettem ugy,hogy nem latta az apjat reggel meg mire felebred addigra megint nem lesz itthon.

Es ez megy hetfotol-szombatig,csak a vasarnap szabad de akkor is mindig van valami amit el kell intezni.De akkor altalaba egyutt megyunk mindenhova es szerencsere azt az idot ami szabad azt maximalisan velunk tolti(a mobiljat is kikapcsolja).

1 eves kisfiu anyukaja

2010. júl. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja a ferjem amugy komuves.

Elozo voltam.

2010. júl. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, az én férjem víz-gáz- közponifűtés szerelő. Klímákat is szerel, szóval most sok a munka.
2010. júl. 27. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!