Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babások! Mit dolgozik és...

Babások! Mit dolgozik és milyen munkaidőben a férjetek/párotok?

Figyelt kérdés
Férjem rendőr 12 órát dolgozik nappal vagy éjjel, közötte pihenő, olyan rendszertelen így meg az éjszaka is rossz, hogy gondolkozott átmegy 8 órásba, de ott meg hétfőtől péntekig van munkaidő. Melyik jobb szerintetek?
2009. dec. 5. 14:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

férjem orvos és van hogy 24 48 órán át dolgozik.

ez van:-)

amugy 12 órázik.

2009. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
pék-csak éjszaka vasárnaptól csütörtökig
2009. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Párom kertápolással foglalkozik, most hogy jön a tél ennek vége, de egy kicsit örülök is mert többet lesz itthon. Eddíg reggel 6kor elment és csak este jött meg 8körül, csak minden második vasárnap volt itthon. Ha elfogy a melója, akkor vendéglátásban fog dolgozni februárig, reggel 6-2ig és utána csak a miénk lesz :o)

Szerintem a 8órás meló jobb mint ez az összevisszaság...így lesz hétvégétek és délutánonként is otthon lehet.

2009. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

HAli!

Szintén rendőr, ő 24 óra szolgálat,egy nap pihi,24 óra másodállás egy nap pihi.Nálunk esély sincs,a 8 órára.Sajnos ez van.Nem könnyű.Ő is szivesen lenne itthon minden este:-(

2009. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Cukrász, napi 12-14 óra (attól függ mennyi a munkájuk) hétfő és kedd a szabadnap
2009. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nestlés, 3 műszak, hétfőtől szombatig. Délelőttös héten fél 4kor kel, 4re ér haza, délutános héten délben indul és éjfél előtt ér haza, éjszakás héten pedig este 8kor indul, másnap reggel fél 8ra ér haza. Rossz nagyon...
2009. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

én szerencsés vagyok, mert az enyém tanár.

egész nyáron együtt voltunk hárman a babával.

úgyhogy én befogom a szám, és nem panaszkodom :)

2009. dec. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Epitesz mernok, reggel 8kor elmegy es mikor hogy er haza, altalaban este 8, de olyan is van hogy vissza kell menjen ejjelre is.
2009. dec. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az enyém igazgató egy multinál.Általában reggel 8-tól este 10-ig van.Heti 2 szabadnap csak álom,az estek 80%-ban be kell mennie akkor is.Jön a karácsony szóval még ennyit sem lesz itthon.Nekem nagyon hiányzik,nem így képzeltem el.

A kérdésedre válaszolva,szerintem ha tényleg csak napi 8 órát kell dolgoznia akkor azzal jobban járnátok.Így lehetne egy napi rutint kialakítani amiben apa is kulcsfigura lehet!

2009. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az én férjem hentes, 14 órázik.. hajnali 4-kor kel fel. és este 7-re ér haza hulla fáradtan.. szerintem jobb ha átmegy 8 órásba.
2009. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!