Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjuk sírni a 3honapos...

Hagyjuk sírni a 3honapos babát vagy ne? Mindig hisztizik amikor nincsen kézbe közbe nyitogatja a szemet és ha látja hogy senki nincs ott akkor abba hagyja .

Figyelt kérdés
Szerintetek mi a teendő ? Vagy legyen mindig ölbe inkább ha ő azt szeretné? Egy csepp könnye se jön egyébként és ilyenkor csak az segít ha cipelve van . Nem éhes nem szomjas se játék nem segít semmi ..

#hiszti #sírás #3honapos baba
2020. ápr. 8. 11:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%
Nekem is 3 hós a lányom, de nekem van egy nagyobb is. Nem egyszer volt olxan, hogy gürdettem a 2 évest és akkor zendített rá. Én hagytam sírni, mert mást nem tudtam tenni. Egy két évedt, 0 vedzélyérzettel gy fél pillsnatra nem hagyunk egyefül. Inkább bömböljön a kicsi pár percig, mint a nagy vérét takarítsam a fürdőben. Semmi baja a lányomnak. Mosolygós, bújós. Ezzel nyílvan nem azt mondom, hogy hagyd sírni, főleg hogy egy gyerek, csak azt, hogy csapot- papot se kell elhajítani, mert sír. Szerintem a foga kínozza, a lanyom is sírdogal, de pl ő tök jól elvan, ha a nappaliba leteszem és argus szemekkel figyel, míg jatszom a batyjaval. A gyerekeknek a fogfajasról a legjobban elvenni a figyelmét nem ringatással lehet, hanem ha lefoglalod. Egy 3 hóst lefoglal a hangod, érdekes zajok. Nagyokat vigyorog a bátyja fura hangjain, mert ő most kezd beszélni.
2020. ápr. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

fáj a pocikája , vagy büfizni kell.

Ezert szegenykenek tobb torodes kell

Majd ha jobban lesz biztos nem fog "hisztizni"

Es kell foglalkozni a babokával , de foleg

szívbol kellene jonnie.

Majd jo lesz mindnen csak foglalkozzatok vele kis edessel

2020. ápr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Mi 3,5 hónaposak vagyunk. Nekem is sir, vagy könnyek nélkül vagy könnyekkel, ha le teszem, vagy ki megyek a szobából. Igazság szerint tudom a sírásából (Mert mindig máshogyan sir) hogy mi a baj. Ha éhes, szomjas, cicizni akar, vagy csak közelségre vágyik, vagy unatkozik. Fájhat a hasa, melege lehet, fogzik ki kell deríteni...ne aggódj majd rá jössz, a baba meg nem tud hisztizni, ő meg tehetetlen és ő így jelez anyának. De senki nem tökéletes, néha énis sírtam, hogy mit csinálok rosszul, szar anya vagyok. De bele tanultam, és még ez csak az eleje ha bele gondolunk :D lessz meg ennél kihívóbb is. Le a kalappal akinek van már 3gyermeke. 😀 rá jöttem a szülés a könnyebbik rész😀 20ev múlva tudunk aludni egy jót 😀👶
2020. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ne hagyd sírni. Neked sem jó ha sírsz, közelségre és társaságra vágysz, és legyintenek rád.

Rád van szüksége, melette kell legyél. Hisz ezt vállaltuk, és szeretjük őket mindennel jobban. Csak képzeld magad a helyébe, csak ő meg sírással fejezi ki.

2020. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!