Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Már nagyon rosszul érzem...

Már nagyon rosszul érzem magam. Konkrétan fáj a szívem, még sírni tudnék, mert hianyolom hogy nincs vele senki és egyedül vagyok. Mindenki smarol még setal kézenfogva, én még egyedül vagyok. Valami tipp hogy ne érezzem magam rosszul? :/

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 21:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
14/L
2016. okt. 24. 21:50
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

"Mindenki smarol még setal kézenfogva, én még egyedül vagyok"

És? Ez az életed legnagyobb problémája 14 évesen? Ember, van aki vak, halálos beteg, nincs keze vagy lába neked meg ez a fő problémád. Elhiszem 14 évesen jó hisztizni, de kapd össze magad és próbálj meg egy kis felnőttes gondolkodást magadba szedni.

2016. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, még va regeteg időd pasizni, én 16 vagyok és nekem sincs. Egyikünk sem késett le semmiről, úgyhogy csak nyugalom :) Fő a pozitivitás. Ha ez segít, nézz meg egy romantikus tinifilmet, utána úszol kicsit a rózsaszín felhőkben és mindjárt jobb kedved lesz. Persze van, akinek ez nem jön be, te tudod.

De egy a lényeg, ezen ne szomorkodj, mert felesleges, mint napsütésbe esőkabát.

2016. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
én tudok is egy ilyen filmet: A Szerb Film
2016. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Sportolj. És igazából ha megfogadsz egy jó tanácsot tanulj! Keress olyan dolgokat amik érdekelnek, és foglalkozz velük. Legyenek jó jegyeid, tanulj nyelvet, kerülj be egyetemre. Nekem 24 évesen volt az első barátnőm, gáz vagy nem gáz, a lényeg, hogy utólag csak azt bánom, hogy nem figyeltem a sulira jobban, és azon siránkoztam, hogy nekem nincs senkim. Fényévekkel előbb lennék most az életben, ha nem foglalkozok ennyit azzal, hogy mim nincs, és azon vagyok hogy változtassak :) Szóval hajrá, 14 évesen semmivel nem vagy elkésve.
2016. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jön a hisztis időszak, majd túl leszel rajta.
2016. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ntmlan ***** válasza:
Keress egy megértő barátot, mindegy milyen nemű csak ott legyen és megbízható legyen. Tölts vele a szabadidődet, tanuljatok együtt, kapcsolj ki egy kicsit. Arra van szükséged, hogy a gondolataid menjenek valamerre, mert ahol ilyen magány gyűlik ott üresség van.
2016. okt. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért páran megérthetnék, hogy egy tininek, hacsak nem éhezik a családja ez a legnagyobb gondja ebben a korban és ez természetes.
2016. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Megértem hogy mindekinek kell egy társ de az esetek többségében kb úgy a 99%-ban akinek 14 évesen párja van az nem fog sokáig tartani. Ehez még elég éretlen egy ilyen idős gyerek.

Olyan elfoglaltságot kell keresni amiben jól érzed magad és örömöd leled akár egyedül is.

2016. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem 18 éves koromig nem volt pasim, pár barátnőmnek meg 21-22 éves koráig. ez nem azt jelenti, hogy lúzer vagy. am meg nekem az segített h pl sokat lógtam a barátnőimmel, dumáltunk, plusz elkezdtem fiúkkal barátkozni (sokkal jobb fejek tudnak lenni mint a lányok. tudnak), meg rövid novellákat írtam arról, hogy miket szeretnék, vagy mi történik velem, vagy pl ha felsőbb osztályból tetszett egy fiú, és láttam, hogy posztolt zenét vagy valami akkor rákerestem a bandára, pl így találtam az egyik kedvencem a sum41-t. ezek kicsit elterelik a gondolataidat. plusz az írás azért jó, mert irrealitásokba is merülhetsz teljesen :) szuper képességek, más világba kerülhetsz, és tök bonyolult az, hogy minél jobban próbálj leírni akár csak egy romantikus történetet is. meg játszottam sokat azzal, hogy próbáltam szemezni idősebb osztályok beli fiúkkal..., volt aki észrevett, volt aki nem, de senkivel nem történt semmi. lefoglalt az, ha volt egy fiú akivel ha tudtam is, hogy nem történik soha semmi, de lehetett róla ábrándozni. elképzelheted milyen a személyisége, jobban megismered magadat, hogy milyen emberre is van szükséged magad mellé, felmérheted, hogy irreálisak -e az elvárásaid, vagy sem, stb
2016. okt. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!