Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdte el csinalni a...

Mikor kezdte el csinalni a babatok ezt?

Figyelt kérdés
Adott a 9 honapos kislanyom, egyelore kuszik, meg nem maszik(de hintazik negykezlab mar 1 honapja) es nem ul. Latom a csaladunkban mas gyerekeken (noverem kislanya, batyam fiai) hogy ennyi idos korban mar tokre csinaltak azt hogy “kerem”-re adtak ami a kezukben sot ami ennel is szembetunobb hogy adtak maguktol pl a cumit h vegye be mondjuk apa is szajaba. Tok cuki:) na az en kislanyom ezt nem csinalja. Szerintetek aggodnom kene?

2020. ápr. 9. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Az első gyerekes anyukák mindent túlaggódnak.
2020. ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En is ebben bizom h csak errol van szo😂
2020. ápr. 9. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, hogy nem tömi más szájába a cumiját. Felesleges baktérium meg víruscsere.
2020. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De akkor nem baj hogy ez az adok-kapok jatek nem megy még nemi? Se magatol se keresre?
2020. ápr. 9. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 hónaposan felkapaszkodott és aztán meg sem lehetett állítani. A cumit simán odaadta bárkinek aki kérte. Mászni és kúszni is nagyon hamar kezdett. Engem meg mindenki ezzel paráztatott, hogy ilyen hamar csinál mindent. Na szóval minden gyerek más. Nyugi
2020. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!