Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás gyerekek anyukái? 3...

Ekcémás gyerekek anyukái? 3 hónapos babám arca ekcémás. Mit tehetek, hogy elmúljon neki?

Figyelt kérdés

Az orvosunk milumil peptit írt neki,ennek ellenére ugyanúgy megvannak az ekcémàk

Sensitive modoszert öblítőt használok.shea vajjal es bepantennel kenem. Ha lemegy a vírus,szeretném bőrgyógyászhoz és allergológushoz is elvinni,de addig is mit tehetnék, hogy elmúljon? Vagy ez most már az életünk része lesz?


2020. ápr. 10. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bepanthen sensidermmel kentem neki, elmúlt tőle (bár ő anyatejes volt, abból csak 1fajta van :))
2020. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyémek is ekcémásak voltak, bár amelyiknél diétáztam, kevésbé, de nála is előjött. Kentem mindenfélével (a popsikrémektől a vényköteles szteroidosig), mosódióztam, aztán nem mosódióztam..., télen volt mindig rosszabb, nyárra elmúlt, aztán újra előjött... Aztán kinőtték.
2020. ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!