Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ANYUKÁK, párotok elmegy...

ANYUKÁK, párotok elmegy nélkületek bulizni?

Figyelt kérdés
És milyen érzés,hogy te meg othon a babával.
2010. júl. 27. 08:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Semmilyen.A következő héten majd én megyek:) Már ha tehetem.

Azon már túlvagyok hogy rosszúl essen,kapcsolódjon csak ki nyugodtan,és igy ő is partner abban ha esetleg én mennék.Vagy ha nagyobb már a baba akkor együtt.

2010. júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nem megy,focizni el megy hetente,vagy esetleg egy legénybúcsúra,de amúgy nem.csak olyan programokra,meghívásokra bólint rá,ahová mindketten elmehetünk,vagy gyerekkel.ha rendszeresen bulizni járna egyedül,annak nagyon nem örülnék,és hangot is adnék neki,ha egyszer-egyszer néha,az nem gáz.
2010. júl. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Akkor se ment el, mikor még szoptattam. Akkor megértettem volna, hiszen a gyerek érdekében maradok, azt nem tudja átvállalni, tehát miért ne menne. De nem akart.

Azóta meg ketten megyünk, ha a gyerekek alszanak, hivunk bébiszittert, aki őrködik az álmuk felett.

2010. júl. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Céges bulikba igen.

Én nem érzek különöset.

2010. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Bocs: én sem azt irtam hogy rendszeresen(minden hétvégén) járunk bulizni, együtt vagy akár külön.De olykor ki kell kapcsolódni:)
2010. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Amióta a lányunk megvan, azóta együtt megyünk mindenhová(hárman), mondjuk előtte is ketten mentünk, talán három alkalommal ment nélkülem(osztálytalálkozó,foci és horgász buli). Bulizni nem járunk, néha a barátokkal jövünk össze, Ők is gyerkesek. Sütünk,főzünk nálunk vagy náluk. Focizni,horgászni azóta is eljár, neki ez a kikapcs, a bulikat nem is szereti. Régebben is miattam jött, mert én nagyon szeretek táncolni. Neki eszébe sem jutna éjjelre "lelépni", szerintem ez így természetes.
2010. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk előfordult többször is. Az is hogy nem szalonképesen jött haza. Akkor irány a kisszoba. De már annak vége. Egyszer mondtam el neki mit érzek olyankor. Azóta nem. De még elég friss az egész. Érdemben csak pár hónap múlva tudok beszélni.
2010. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A bulizni az talán túlzás, de a babánk születése óta (5,5 hónapja) kb háromszor fordult elő, hogy a régi haverjaival beültek a régi törzshelyükre egy-egy italra. Beszélgettek egy jót, billiárd, és ennyi. Én nem csinálok ebből problémát. Épp ellenkezőleg. Örülök, hogy néha kikapcsol kicsit.
2010. júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nálunk heti-kétheti program a sörözés neki, örülök, hogy kikapcsolódik. Én is nehezen bírom már az itthon ülést, így átérzem a helyzetét. Ha este elmegy, kicsit egyedül tudok lenni,a gyerek alszik, enyém a tévé, vagy végre kikapcsolatom és olvashatok csendben, főzök, ilyenek.


3 hete elment egy hétvégére a Balcsira a haverokkal, sokkal kipihentebben és boldogabban jött haza (itthon minden nap 6-kor kelés van hétvégén is), nagyon hálás volt érte. Addig anyut áthívtam és együtt jöttünk-mentünk.


5 hónapos a kisfiunk. Szerintem nem gáz, hadd menjen.

2010. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
az enyém nem megy. a baba érkezése előtt se voltunk igazán bulizósak, inkább 1-1 mozi, fesztivál, kerti sütögetés-borozás a barátokkal, strand. ha tudunk hármasban menni, megyünk, ha nem, itthon maradunk. persze ha mindenáron el akarna menni valahová, nem buknék ki miatta, de nem is esne túl jól, mert tudom, hogy én nem tudnék elmenni, mert ő nem venné jó néven és nem is tudna hosszabb ideig vigyázni a babára. nálunk ez így természetes.
2010. júl. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!