Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos kisfiamnak nagyon...

16 hónapos kisfiamnak nagyon le van tapadva a kukaca. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fürdésnél mindíg fel szoktam húzni egy kicsit- gyermek orvosunk ajánlására- de kb, egy hete alig mozdul meg a bőr. Volt már valaki ilyen helyzetben? Mi segített? Nincs begyulladva, nem is gennyes sehol, időnként kicsi, apró fehér krém szerű anyag van rajta, de azt könnyen eltávolítom. Köszi előre is a válaszokat.
2010. júl. 27. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen,átestünk rajta. Van kenőcs,de előbb vazelint próbáltunk.Aztán jött a kenőcs,ezt orvos írta fel. A kicsinél segített,a nagynak urológus csinálta.Az pokoli volt.Késöbb tudtam meg,jobb helyeken ehhez elkábítják a gyereket,de utána néhány napig még fájdalmas.
2010. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A fehér anyag a faggyú.
2010. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nektek mennyi idős volt a kicsi, amikor dokihoz kellett vinni? Azért kérdezem, mert a dokink most adott a Heim Pálba egy beutalót az urológiára és nem tudom mire számítsak, mit fognak ott csinálni szegénykémmel?:(
2010. júl. 27. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb 18 hónapos volt,de akadt más baj is(ingahere).Addig is,meg utána is kentük,tornáztattuk.Aztán 3 éves koráig semmi javulás nem volt,meg a heréjével is műteni kellett,így a műtét elötti vizsgálaton felszakította az orvos.Ott a Heim Pál-ban. Kérd,hogy kábítsák el,borzasztó fájdalmas.
2010. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!