Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A koszmó ellen mi a leghatásos...

A koszmó ellen mi a leghatásosabb módszer?

Figyelt kérdés
Próbáltam az olajat és a Babe sampont is. Írnátok nekem olyan módszert ami hatásos? Köszönöm
2008. nov. 22. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ht nekem bevalt a Babe.En eloszor beolajoztam hagytam allni picit,aztan ovatosan,felfesultem a koszmot,es aztan Babeval kismostam.De nekem bevalt.udv.12 hetes anyuka
2008. nov. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy csináltam,hogy jól beolajoztam a fejér és hagytam kb olyan negyed-fél órát hatni aztán fürdetésnél vattával jól feldörzsöltem és Johnsons samponnal megmostam.

Baba boltokban lehet kapni direkt koszmó elleni sampont kicsit drága,de nagyon hatásos.

2008. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A Babe sampon nekünk nem vát be. Doktornő írt receptre szaliciles gyógyszertári krémet, azzal kell este bekenni és reggel kifésülni.


Sok sikert

2008. nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Én Neogranormon olajjal befújtam a fejét ráhúztam egy kötős kissapit, hagytam raja negyed órát aztán fürdetésnél lemostam az olajt, majd megmostam a haját Babe samponnal. Aztán törülközővel kicsit megdörzsöltem a fejét majd hajkefével megfésültem mert erős sörtéi vannak ami leviszi, majd a koszmót törülközővel letöröltem, vagy a kezemmel "leporoltam".

Ha sárga és makacs a koszmó, akkor a doktornő ír fel egy krémet a mit a gyógyszertárba kell kiváltani. (ezt nem tudom hogy kell alkalmazni, mert ez nálam nem fordult elő) Mondjukrá, nekem is sárga koszmó volt a babám fején elől, de azt levitte az olaj meg a hajkefe. :-) Próbáld ki! Remélem tudtam segíteni!

2 hós baba anyukája

2008. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is a gyerekorvos írt fel krémet, amit gyógyszertárban kellett kikevertetni. Az 2-3 nap alatt eltüntette a koszmót. Este fél órával fürdés előtt bekentük a kislányunk fejét, sapkát húztunk rá, hogy ne kenjen össze semmit, majd fürdéskor lemostam és utána fésűvel lefésültem a koszmót.
2008. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bármilyen olajjal kend be (ét, baba, oliva)hagyd úgy pár órát, mosd le bármilyen babasamponnal, majd babakefével fésüld át a haját jó alaposan. Ezt többször meg kell ismételni. Nekünk elmúlt igy. 4,5 hós anyuka
2008. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. nov. 22. 22:00
 8/10 anonim ***** válasza:
anyukám javasolta: régi horgolt csipketerítővel kell dörzsölni mosás közben. Nekünk bevált. Fürdés előtt egy órával beolajoztam a fejét, sapit húztam rá, aztán beba sampon, jól megdörzsöltem a terítővel (nem fájdalmasan) és leöblítettem. Másnap a száraz koszmót sűrű fogó fésűvel kifésültem. Kb 1 hétig csináltam ,azóta nincs koszmó.
2008. nov. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

KOSZMÓ ELLENI fejbőrápoló OLAJ vált be nekünk a legjobban!

Nem kell szenvedni vele, egy kis átnedvesített vattával átkenjük a baba fejét, majd lemossuk babasamponnal.

Ennyi. Gyógyszertár vagy a mindennőnek weboldal - legegyszerűbb megoldás!

2011. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
és egy göndör hajú gyereknél mit lehet tenni? nem lehet kifésülni a haját...
2016. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!