Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a leghatásosabb módszer a...

Mi a leghatásosabb módszer a megnyúlt hasbőr kezelésére?

Figyelt kérdés
Ha állok, akkor egészen szép a hasam, sikerült visszafogynom szinte az eredeti súlyomra. Sőt, szerencsére egy darab csíkom sem lett. DE! Ha leülök, kibuggyan az úszógumim... Elég kevés zsírréteg van alatta, sportolok is, úgyhogy ez inkább csak a megnyúlt bőröm. Mit tehetek azért, hogy feszesebb legyen? Kivéve a műtétet...
2011. febr. 17. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem te sok minden nem, max a plasztikai sebész
2011. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdemes elmenni egy szépségszalonba, ott körülnézni milyen kezelések vannak, mostanság tényleg nagyon hatékonyak. Én még nem terhesen jártam, szép volt a bőröm. Szülés után is megyek. Nem tudom, neked mit ajánlanának, bőrfeszesítő, vagy ilyesmi. Amit még ajánlani tudok, hogy inkább jobb, drágább helyre menj, ahol tényleg értenek hozzá, legalább egyszer kipróbálni.
2011. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad mikor szültél.ha nem repedtél, valószínűleg jó rugalmasak a kötőszöveteid, de azért idő kell a visszarendeződéshez.
2011. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom, én is ettől szenvedek :( Nem sok zsír van a hasamon, tök lapos, ha behúzom és szépen látszanak az izmok is, ha megfeszítem, de ha leülök, tiszta hurkás lesz :(

Emiatt nem is szeretek szűk ruhát felvenni, mert állva tök jó, de ha leülök, egyből kiábrándulok magamból :)


Az edzőteremben a kedvenc oktatómnak fantasztikus alakja van, 7 éve szült. Tök lapos és kockás a hasa még akkor is, ha nem feszíti meg, de ha leül, az övé is "hurkás", persze neki az csak a bőr. Pedig ő heti 20 órát edz, mellette fut minden nap és egészségesen táplálkozik.

2011. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Körbenézek kezelés ügyben, hátha segít valamit.

10 hónapja szültem a második gyermekemet, és 35 éves leszek.

Kedves Utolsó: hát ettől féltem... tehát lemondhatok a szűk ruhákról... hacsak nem csalok egy kis hasszorítós bugyival, vagy övvel.

2011. febr. 18. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!