Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a leghatásosabb módszer a...

Mi a leghatásosabb módszer a terhességi csíkok elkerülésére?

Figyelt kérdés
Nektek mi vált be?
2009. jan. 25. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Elsősorban a genetika...

Én minden fürdés után babaolajat használok a pocimra (is). Eddig semmi csík:)

2009. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
teljesen eltüntetni nem lehet őket, de halványítani tudod bioptron lámpával és különféle krémekkel, testápolókkal, amik kimondottan erre a célra vannak kitalálva
2009. jan. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja, félreolvastam, azt hittem, eltüntetni akarod őket :) elkerülni könnyebb... olyan testápolókkal kend, amik rugalmassá teszik a bőrt és nehezebben reped ki tőle!
2009. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem alkati kérdés.

Az első terhességemnél nem használtam semmit , de nem lettek csikjaim szerencsére.

Most a 34 hetes vagyok, eddig szintén semmi.

Ha eszembe jut, fürdés után be szoktam kenni babolajjal.

2009. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fürdés után ha vmilyen olajjal kened be, az a legjobb.Nekem Anyukám az oliva olajat tanácsolta, neki bevált, de szerintem sima babaolaj is megteszi,esetleg még az original Nivea, lényeg hogy jó zsíros legyen.
2009. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat. Ezek szerint az olaj a legjobb "megelőző".

Első válaszoló, te hányadik hétben vagy?

2009. jan. 25. 18:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kifejezetten egy erre a célra kitalált krémet használok de csak 2-3 naponta. Eddig még bevált.koppkopp


Üdv

37 hetes kismami

2009. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemrégen a csak csajok műsorban volt ez a téma, és a szakember csak megerősített a korábban hallottakban. Szóval: százszor könnyebb megelőzni, mint eltűntetni. Kend a pénztárcádnak megfelelő krémmel. Ha abban hiszel, akkor vedd meg az erre a célra gyártott drága krémet, de megfelel a babaolaj (vagy más olaj) vagy a sima testápoló is. A lényeg a masszírozás, a kötőszövet "edzése". Na meg persze a genetika.

Tapasztalatom: én testápolóval kentem a pocimat. Bár nem volt nagy a hasam, de nem is lett csíkos. A combomat valahogy nem jutott eszembe bekenni, azon meg is jelent néhány csíkocska.

2009. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a dm.-be vettem olajat rá ami olcsó volt,mert mondom ha repedek akkor az gentika és olcsón legyen...ki is repedt a hasam és a mellem...a férjem meg a barátnőmnek mutattam is.Karira a férjem vett nekem két db. Vyschit és egy hónapja reggel este azzal kenem,nevetni fogsz de azt is eltüntette nem,hogy újjabb jütt volna.

Nekem most ez a márka bizonyított!!!

2009. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A megelőzésnél az is szerepet játszik, hogy a bőr szilíciumhiánytól is reped.

Szilicea géllel lehet pótolni a szilíciumot, gyógyszertárban lehet kapni.

Én ittam egy ideig, még terhesség előtt. Azt hiszem, rákérdezek a dokinál, hogy ihatom-e most is.

Utolsónak:

Vichy kimondott terhességi csík elleni krém???? És nagyon drága??

2009. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!