Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatti hajhullásra...

Szoptatás alatti hajhullásra mi a leghatásosabb és legolcsóbb kezelési módszer?

Figyelt kérdés
2 hónapja elkezdett hullani, de már nem bírom elviselni.
2008. szept. 17. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ne ijedj meg ez teljesen normális jelenség.Menj el egy vérvételre ahol megnézik a vasat, hátha azt kell szedned.Amúgy a drogériába lehet kapni:Bánfy hajszesz, Varga cseppek,Revalid kapszula.Ezeket kipróbálhatod, bár nem tul olcsók.
2008. szept. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem leírni, hogy vérvételen voltam, de nincs vashiány sem vérszegénység.
2008. szept. 17. 08:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes, mert ha észrevetted, akkor terhesség alatt dúsabb lett. na már most ez attól van, hogy kihullani viszont nem hullott-ez hormonok hatása. Mikor megszületett a baba a hormonok egy része is kiürűlt. Ami most hullik az az ami a 9 hónap alatt nem hullott ki-csak így soknak tűnik. A legolcsóbb megoldás, ha továbbra is úgy táplálkozol mint terhesség alatt-gondolom akkor több zöldséget ettél. Lehet inni csalánteát és lehet azzal öblíteni is. aztán a köv. a Bánfi sampon(a piros)-Dm-ben is van.És ha végképp semmi sem jön be, akkor: Vargha Hajcsepp-gyógyszertárból-ennek elég húzós az ára.
2008. szept. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ez a hormonok miatt van, nekem majdnem végig hullott, amíg szoptattam (két és fél év). Egy hete született meg a második babánk, és már megint elkezdett hullani a hajam. Én Revalidot szedtem és nekem bevált.
2008. szept. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vitanol C, drogériában egy hajszesz. 400 Ft. Megállt a hajhullásom és még a babahajak is nőni kezdtek. Mármint az enyémek... :-D
2008. szept. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!