Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy 8 honapos baba jatek...

Ha egy 8 honapos baba jatek kozben gyakran kitekint ram illetve ha mely jatektevekenyseg kozben szolok hozza ramnez tehat ki tudom zokkenteni akkor valoszinuleg nem autista?

Figyelt kérdés
TUDOM H ENNYI IDOSEN NEM LEHET DIAGNOSZTIZALNI EZT ugyh ezt ne irjatok ide legyetek szivesek

2020. ápr. 12. 14:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

És ha az? Én meg aspergeres vagyok. Mi látszik ebből? Semmi.:) Max egy kicsit kevésbé szociális de amúgy normális felnőtt. Ha magasan funkcionál, tanult dolgokkal tudja helyettesíteni amire nem “érez rá”.

Az autizmus állapot, nem betegség. A fejedre is állhatsz játék közben, ha autista, akkor jó eséllyel születése óta az és így is fog meghalni. Csak állj hozzá ugyanúgy mint eddig, és ha kell, vidd el minden szükséges fejlesztése, de addig fölöslegesen ne háborgasd és magadat se stresszeld kérlek

2020. ápr. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hú de kíváncsi lennék, hogy miféle tüneteket vélsz felfedezni, mert még a ténylegesen auti gyerekem se mutatott semmit 1,5 éves koráig. Addig pont olyan furcsaságai voltak, mint a bátyjának.

Egyébként nem, nem betegség.

2020. ápr. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem erti amiket mondunk neki, egyaltalan. Mas felnottekkel, gyerekekkel nem tartja a szemkontaktust, mas gyerek kozeledeset nem fogadja jol, elhuzodik(pedig mas vele egyidos gyerek volt az es o meg erdekodott nagyon iranta, meg akarta fogni es mosolygott ra az en gyerekem meg elhuzodott tehat gondolom nem eletkori sajatossag ha a masik gyerek meg nyitott fele), tukorkepevel ugyanez a helyzet nem szivesen nez ra nem tartja vele a szemkontaktust, nem hozzataplalhato egyaltalan, nem utanozza a gesztusainkat.6 hos kora ota gyakorlom vele h kerem-koszonom-tessek es megnmindig nem erti nem adja oda a targyat ami nala van latom tajta h fingja nincs mit akarok. Ilyenek de ezeket nem en szurtam ki hanem a vedono aki mondta h a legkozelebbi tanacsadason meg fogja emlitenj egeket a gyerekorvosnak igy is lett es o is furanak talalta. Magamtol nem jutott volna eszembe h lehet h autista....
2020. ápr. 13. 06:49
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez 8 hónaposan semmi. Ha 1 éves lenne, akkor igen, de akkor se az autizmus lenne az első.
2020. ápr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Valoban? Nem tudom annyira megijjesztett a vedono meg a gyerekorvos :( remelem igazad van
2020. ápr. 13. 09:56
 16/18 anonim válasza:

Kedves Kérdező,


Megkerdezhetem, hogy azóta, hogy alakult a kisfiad fejlődése? Hasonló problémám van nekem is a kisfiammal. Köszönöm a válaszod!

2020. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hat azota egy baratsagos, kozvetlen, ertelmes kisfiu lett, aki mindent megert amit mondunk neki es mar szavakat is mond, huncutkodik zsivanykodik egesz nap, imadja a tarsasagot... nem hinnem h autista:) jo hulye voltam😂😂😂
2020. szept. 3. 21:40
 18/18 anonim válasza:

Jaj, de jó! Ez igazán jo hír!

Köszönöm, hogy válaszoltál:).

2020. szept. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!