Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy "lezárt" babaruha kérdés...

Egy "lezárt" babaruha kérdés miatt kérdezek. Ugye nyugodtan lehet azzal a mosógéppel (kicsit őskövület) mosni, amiben esetleg nagyobb gyerkőc zoknijait is mossák? Nem együtt a nagyok holmiával, hanem csak baba ruhák.

Figyelt kérdés
Anyósom közölte, hogy amíg nincs meg a saját fürdőnk, és mosógépünk, addig ő kézzel a kádban/akárhol kimossa a pici cuccait(ideje, 36hetes vagyok) mert a mosógépében nem SZABAD mivel abban a gyerekei koszos zokniai mosódnak, és árt a picinek.
2009. jún. 4. 06:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet,hidd el senkinek nincs 2db mosógépe csak a babaruha miatt.A mosógép többször öblít stb tehát ne engedd magad megvezetni mindenféle rémrírekkel.Mindíg hagyatkozz a saját megérzéseidre ezok a jók.
2009. jún. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az én mosógépem is vagy 5 éves,és abban mosom a férjem munkásruháit is.Simán átöblítettem benne a baba ruháit,még terhesen.Az 1.egy 2 hónapban igaz kézzel mostan neki,de csak azért,mert nem voltak olyan koszosak,és nem telt volna meg még egy fél programra se.Meg a textilpelusokat könnyebb volt "kifőzni",mint a mosógépben 90fokon.
2009. jún. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A mosás végére tiszta vízben öblít a mosógép, utána meg kinyomja az összes vizet. Fölösleges kézzel mosni a baba ruháit és még fárasztó is. tehát, nyugodtan mosd ki a ruhákat a mosógépben, mindenki úgy csinálja, nem hiszem, hogy a baba számára bárki is venne még egy mosógépet..
2009. jún. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mond meg a kedves mamának, hogy nyugodtan mosson, ha kedve van, ha meg nincs szépen rakja a gépbe és kész, mert Te úgysem fogsz gornyedni a mosás folott elég lesz neked a szoptatás.
2009. jún. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez hülyeségnek tartom, nyugodtan mossad azzal a géppel. mi babánk 4 hós, és mi együtt mossuk a ruháinkat csak sensitiv mosoporral meg öblitővel, meg plusz öblitést teszek rá.
2009. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

remélem ez megnyugtat téged :)

de én a fiam ruháját nem mosok külön a miénktől!

semmi baja nincs tőle!!!

arra figyelek, hogy ami szennyezettebb a mieink közül, azt nem teszem bele ( vagy pl. fehérneműk)

de például pizsama (ami ugye nem koszos), fehér poló stb. , azokat simán együtt mosom

2009. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

09.16 os vagyok

5.5 hónapos a babám

2009. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!