Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Libero Newborn 3 után melyik...

Libero Newborn 3 után melyik pelenka jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mi a Libero Newborn termékcsaládot hordtuk az 1-es merettől de már most az utolsó méret a hármas kezd kicsi lenni (9kg a lányom) és kell nagyobb. Melyiket vettétek a newborn után? Köszi! :)

2020. ápr. 16. 07:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
A comfortot. De hogy a fenébe jó nektek a 3-as méret 9 kilóval? 😂 Ennyivel 5-ös méret kell nekünk hónapok óta és éjjelre 6-os, mert az 5-ös nem bírja a mennyiséget.
2020. ápr. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Mint márka jó a libero és pampers is, de feleslegesen túlárazott, egy ideig én is csak ezekben hittem kb 2 hónap. De át lett térve a dm-es pelenkákra, amik legalább olyan jók, csak nem okos pelenkák (nincs benne indikátor, mint a pampersben). Viszont nagyon jó, bírja a strapát :) 126db-os kiszerelést szoktam belőle venni 5700-6000ért. Most, hogy beütött a járvány, gondolom a sok okos szülő, aki hisz a média hisztijében elkapkodta ezeket a nagy csomagokat, így most csak 80dbos volt 4ezerért. Ráadásul a libero és pampers márkákkal többször jártam úgy, hogy pl a kisebb kiszerelés, ami mondjuk 50db és a nagyobb kiszerelés között volt fazonbeli eltérés, hiába ugyanaz volt írva a csomagra :) a dmesnél ilyen nincs ezt meg is kérdeztem első vétel előtt :)
2020. ápr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
*ja harmadik gyerek. Egyiknek se volt jó 9 kilóval a 3-as rég. Se combban, se magasságban, se kapacitásra.
2020. ápr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

9 kg-mal én sem értem a 3-ast

Fiam 5 kg felett van pici 2 hónapos és már 3-asat hord

De nem kérdés


A comfort jön amiből van 4-es

Abból is van 3-as is

Más a nedszívómagja és felülete

2020. ápr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Bőven jó még a 3mas pelus átér teljesen, nem enged stb.. , viszont már lassan kezd kicsi lenne és kell a nagyobb méret :) Eloszlik a lányomon a súly mivel magas is korához képest.

Pamperst az elején próbáltuk az nem vált be, illetve a dm babylove sem. Nekünk kifolyt belőle minden szinte :/ (igaz 1-2 méret volt, nem tudom a többi milyen)

2020. ápr. 17. 07:37
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szerettük a libero newborn családot, sosem folyt ki semmi mai napig, és rengeteg pisit elbírt mindig! kár hogy nincs nagyobb méret már :(
2020. ápr. 17. 07:38
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Ha hosszú baba, akkor még nagyobb kérdőjel, hogy hogy a fenébe jó nektek :)

De a comfort jobb mint a newborn, felesleges rínod.

2020. ápr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Senki nem rí :)))))
2020. ápr. 17. 14:39
 9/14 A kérdező kommentje:
:) [link]
2020. ápr. 17. 14:45
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó rá mint láthatod, de még egy nagyobb csomaggal már nem mernék betárazni 😅
2020. ápr. 17. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!