Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti beszereztek textilpelenkáka...

Ti beszereztek textilpelenkákat arra az esetre, ha a koronavírus miatt kifogy a boltokból az eldobható vagy esetleg nem lesznek nyitva sok ideig a boltok?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondja, hogy tárazzak be textilpelusból és megkötős pelenkavédőből, illetve hintőporból, amiből egy flakon sokkal tovább kitart, mint egy tubus popsikrém.

2020. márc. 16. 09:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyitva lesznek a boltok. Kínában és Olaszországban is nyitva vannak. Én mondjuk múlt rendeltem egy rakás pelenkát, de nem a vírus miatt, hanem mert épp fogyóban volt. Nem kell pánikolni, nem fog elfogyni a boltban a pelenka.
2020. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Lesz elég pelenka, nem kell fosni
2020. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. márc. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Vehetsz néhány darabot az sosem nem árt :)

Legfeljebb ha mégsem kell jó lesz felmosórongynak,ilyesminek. Én télen például mikor latyak van mindig azt terítek le a lábtörlőre.Tök jó nedvszívó :)

2020. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ártani nem árt, ha beszerzel párat, mert sok mindenre jó, de én se hallottam ilyen sehonnan, hogy ne lehetne kapni a boltból eldobható pelust.


Max felkötöd a babára pár aranyos "Retró" kép erejéig ;)

2020. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleve félig mosis a kislányom, úgyhogy nem okozna problémát ha a pelenkát is kifosztanák a húshoz, liszthez hasonlóan. A boltok nyitva lesznek és a gyógyszertárak is, pelenkát mindkét helyen árulnak, úgyhogy nem kell bepánikolni és felvásárolni mindent. Manapság a modern mosható pelenkák már nagyon jó minőségűek, kényelmesek és megbízhatóak de nem akarok itt téríteni erről. A hintőport pedig nem ajánlom, már sokszor bizonyították a rákkeltő és egyéb rossz tulajdonságait meg amúgy egy közepes bödön Sudocrem kb fél évig elég. :D
2020. márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert boltok lesznek. A szomszédos vidéki kisvárosban dugig van a Dm pelenkával meg mindennel.
2020. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
És szemétszállítás lesz? Kérdezzük meg a nagyszülőket hogy éltek a háború idején.
2020. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Bukós a lányom, tehát van itthon bőven textilpelenka, olyan is amit soha nem használtunk még. Száz százalékig biztos vagyok benne, hogy lesz pelenka a boltokban - még ha nem is olyan nagy választékban. De ha akkora óriási katasztrófa lenne, akkor igen, van itthon textilpelus bőven.
2020. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!