Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen taktikákat találatok...

Ti milyen taktikákat találatok ki arra, hogy a fiatok ne pisiljen össze-vissza pelenkázáskor vagy máskor amikor nincs rajta pelus?

Figyelt kérdés

2020. márc. 4. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha nincs rajta pelenka, akkor mit akarnál kitalálni?
2020. márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem.😅
2020. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Oda kell készíteni a másik pelust, mást nem tudsz tenni. Meztelenül meg semmit. Nincsenek erre taktikák, ha kellően érett lesz, akkor vissza tudja tartani.
2020. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Úgy értem mit csináltok, hogy ne pisiljen le mindent amikor pelenkázzátok vagy pl. fürdés után amikor még pucér?


Az én kisfiam sajna nagyon rákapott erre a szabadon pisilésre.

2020. márc. 4. 11:29
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Pelenkázáskor odaterítek egy textil pelust arra a fél percre. Fürdés után meg be van bugyolálva a törölközőbe
2020. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Én régen, ha láttam, hogy pisilni készül mindig rányomtam egy textil pelust vagy egy sima pelust, ami épp a kezem ügyébe került.

Most fürdés előtt még pucéran szoktak fogócskázni az apjával egy negyedórát, de már soha nem pisil ilyenkor. 16 hónapos. Kb. 1 éves kora óta nem pisil a fürdőkádban sem. Csak a pelusba.

2020. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Mármint a baba a pucér, az apja nem.😁
2020. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Akkor pisilnak így, ha hirtelen hidegebbre kerül - levetközteted vagy kiveszed a meleg vízböl -, ez egy reflex. (ez nem azt jelenti, hogy fázik, mielött félreérted véletlen)

Ilyenkor tényleg csak az segít, ha van kéznél valami, amit rá tudsz tenni, hogy felfogja a pisit.

2020. márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyen,meg szerintem minden gyerek.Megcsapja a hideg és már pisilnek is.Gyorsan alá kell tenni a tiszta pelenkát.
2020. márc. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A mi pelenkázónkon van egy eldobható alátét is. Amikor szabadon van a fiúnk alsó vele, akkor egy törlőkendőt szoktam a kukacára tenni, így ha pisil is, legalább nem rám megy az egész :)
2020. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!