Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használjátok valamelyik...

Használjátok valamelyik naturkozmetikumot a babátok bőrére?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy 3 hónapos kislányom bőre pár napja száraz néhol, nem vészes még. Gyógyszertári fürdetőt, popsikrémet használtunk eddig, most szeretném kiegesziteni gyógyszertári testápolóval is. Kiprobaltam a Hipp testapoljat és a Dm sajat márkás termékét (Alverde), de javulást nem tapasztaltam.

Viszont én használom a Pompom naturkozmetikumokat, szeretem is őket. Illetve ratalaltam a Dora Natura termékeire is (azt meg nem használtam). Ti használtatok már esetleg valamelyiket gyermeketek részére?



2020. ápr. 17. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt a probléma és a gyógyszertárit használtuk.


Rendeltem Dora Natura kislány újszülött csomagot.

Nagyon szuper a fürdető és krém is. A lányom bőre azóta csodaszép.

A popsikrem is jó, de ha esetleg pirosabb, akkor Bepanthen kell.


Én még rendeltem tőlük a 13as krémet is. Ezzel akkor kenem, ha picit kicsipi a nyak a szája alatt vagy kis ekcémát látok valahol (illetve mi is ezt használjuk a sok fertőtlenítés miatt száraz kezunkre)


Árban sem vészes szerintem, azóta én fürdetőt 1 litereset rendeltem, ami ~6000 Ft. De ezer évig kitart 😊

2020. ápr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. ápr. 18. 22:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szimpatikus volt elsőre a Dora Natura, meg is rendelem a minicsomagot kiprobalni. Amit említettél krém, elvileg koszmóra is jó,az is van egy kicsi nekünk, stagnál most az olajos pakolás és Babe "csodaszer" használata ellenére is. Kíváncsian varom.
2020. ápr. 18. 22:24
 4/4 anonim válasza:

Szia

Nekünk most 3 hónapos a kisfiunk. A gyermekorvosunktól tanácsot kértünk, ha elkezdene száradni a bőre mit használjunk. Ő a Pantenol habot ajánlotta, annyit mondott, hogy testápolókkal és különféle krémekkel várjuk ki az 1 éves kort, nehogy valamien allergiás reakciót tapasztaljunk. Bár még erre nem volt problémánk, úgyh nem tudom 100%-osra mondani, hogy jó lesz-e a kicsinek.

2020. ápr. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!