Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vesztek/vennétek a babátoknak...

Vesztek/vennétek a babátoknak járássegítőt?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 27. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pont ilyet nem, de pl. babataxit igen. Azt tudja használni később is és ugyanúgy tudja járássegítőként is használni.
2010. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekünk van. Nem vettük, hanem kapta a kisfiam, de nem igazán érdekli, így örülök, hogy nem mi vettük neki.
2010. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem vennék


szerintem inkább gátolja az önálló járást, mint segíti.

2010. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyet nem. Volt egy hasonló nálunk kölcsön, folyton felborult, amikor a lányom belekapaszkodott és fel akart állni. Én vettem neki egy lovacskát, tulajdonképpen olyan, mint a bébitaxi, csak talán még stabilabb, rá tud ülni és lábbal hajtani, de hátulról tolni is tudja. És nagyon stabil. Ez szuperul bevált, még akkor is játszott vele, amikor már futva tolta. :-)) De a legjobb járássegítő a kutyánk volt. Engedte, hogy a kicsi belekapaszkodjon a bundájába, fülébe, mikor hova és szép lassan sétált vele. :-)
2010. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim nagyon szerették, még a mai napig is néha totlogatják, másfél éves, és 4 éves gyermekeim vannak.
2010. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam is nagyon szereti a jarassegitojet, nem bantam meg, hogy megvettem.
2010. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi a tescoban vettük 4000 ft, van rajta telefon, tárcsázó zongora trkergető izé, pörgethető valami :) arra a 4-6 hónapra amíg tolja meg játszik vele elég neki! De megvenném ezt is, csak a tescos is jó és olcsóbb nincs még + posta!
2010. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is tesco-ból van, szerintem ugyanaz, mint előzőnek:)

Az én kisfiamnak ez minden közül a kedvence, de ő még nem jár egyedül, és nem is tudna ilyen járássegítővel menni, mert ha megindulna, még orra esne. Így a falhoz van támasztva, és egyfolytában nyomkodja+ feláll mellette :)

2010. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is Tescosat vettem tavaly karácsonykor, akkor drágább volt, mint az amit linkeltél. Én megvenném azt is! Nagyon szerette/szereti a kislányom. 9 hónaposan még nem tudott felállni, de nagyon jól eljátszott, zenélt vele. Igaz a járásban nem sokat segített, mert a bútorokba kapaszkodva tanult meg, és igen hamar önállóan járt, de azért tologatta is, csak inkább már akkor amikor tudott menni. Kezét is ügyesen használja rajta, pl. a lábait ki tudja csavarozni, és vissza.
2010. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
NEM!!!!
2010. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!