Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek elsőre kislánya születe...

Akinek elsőre kislánya született, kire hasonlított jobban?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 13:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Apjára!
2020. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Változnak leginkább. Kislányom mikor megszületett tisztára rám hasonlított, kb 9 hónapos korától -azóta is- tiszta apja :)
2020. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Apjára de annyira az apjára, hogy konkrétan a bébiszitterének nézek ki nem az anyjának. Az apja feketehajú, feketeszemű, kreol bőrű (olasz felmenői vannak) én meg igazi hófehérke kék szemekkel és nagyon szőke hajjal. A gyerek kiköpött apja, semmit nem örökölt tőlem külsőre, belsőre viszont nagyon hasonlít rám.
2020. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Apjára. De mostanában nézegettem a babakori képeinket és ott szerintem rám,viszont mindenki azt mondja tiszta apja.
2020. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Anyósomra...újszülöttfotózáson még a kórházban az első képet egyből megkaptam a mobilomra. Továbbküldtem az apjának (nem jöhetett be mert influenzajárvány volt), hogy "nézd itt van anyád miniben" :D Most 14 hónapos, olyan mint a 2 nagyi összekeverve.
2020. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Apjára/Anyósra.
2020. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az apukájára hasonlít! 😍
2020. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Apjára. Annyira, hogy a boltban megkérdezték, hogy kié a baba (nem nézték ki belőlem, hogy az anyja vagyok, annyira semmi nem volt benne belőlem)
2020. ápr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
11 hónapos, rám hasonlít egyelőre - a babakori képeinket alig lehet megkülönböztetni. Sem a haját, sem a szemét, sem az arcformáját nem örökölte apukájától. Viszont a természete, tulajdonságai inkább ő, mint én.
2020. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az apja klónja mindenben. Néha kisérteties, amikor egyszerre beszélnek hozzám, de a kinézete és a stílusa is teljesen az apja és anyósom ága.
2020. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!