Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járni nem tudó gyerekedet...

Járni nem tudó gyerekedet hagyod bóklászni az udvaron?

Figyelt kérdés

Fiam mászni tud még csak, de imádja felfedezni az udvarunkat. Van homokozja, kis járművei,azokat tologatja. Megnézni a növényeket, kavicsokat, szomszéd kutyát, nagyon szeret kint.

Megyek utána mindig, figyelek rá. Pokrócot hiába terítek le, nem marad rajta sokáig.

Azért kérdezem, mert mikor anyós meglatta hogy játszik a kicsi, megszólt érte és mindig állitgatja, meg sétáltatja nehogy megfázzon. Szerintem már nincs olyan hideg.

Ti engeditek mászni kint? 16 hónapos


2020. ápr. 21. 07:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
7%
Ahhoz még hideg a talaj.És ha bele megy a kezébe valami?Én nem hagytam.Kússzon bent!
2020. ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy hagyom. Van vízálló nacija.
2020. ápr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Simán hagyom, pedig még csak 10 hónapos. Melegebb napokon délután kint szoktunk piknikezni, olyankor bejárja az egész kertet négykézláb :)
2020. ápr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
10 hónapos én is hagyom. Legalább felfedezi az udvart és annak tartalmát. Tegnap is mászkált. Nalunk van beton meg fűs rész is.
2020. ápr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%

Itthon nincs kert, de ha kimegyünk a telekre, hagyom. 9 hónapos. Csak folyton lesni kell minden mozdulatát, mert még a mindent a szájába vesz korszakot éljük, és ha valami érdekeset talál, bekapja. Bár már sokat javult a helyzet. Mondjuk nálunk már max 1 hónap és járni is fog, mert már megáll és tesz 1-2 lépést önállóan.

Nincs már olyan hideg, nem kell túlfélteni őket :)

2020. ápr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%
Én is hagyom, nekem pont két napja szólt be ugyan ezért anyám. Viszont az én fiam csak aludni hajlandó a babakocsiba, nem marad el benne ébren. Úgy hogy kap mindig egy játszós nacit és mehet amerre csak akar,én meg a nyomában hogy ne kóstoljon meg semmit amit nem kéne. Ne foglalkozz anyósoddal szerintem.
2020. ápr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
57%
Én is hagyom. 11 hónapos, nincs annyira hideg már hogy megfázzon. Imádja a kavicsokat, sőt most mintha már tudná hogy a gyermeklancfuvet fújni kell. Semmi se tanítja úgy a gyereket mint a természet
2020. ápr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
84%
Hagynám. De egyelőre csak a legközelebbi "finom falatig" mászik el. Mindent meg akar enni, most 9 hónapos
2020. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
88%
Járatni, kézen fogva sétáltatni NE hagyd!! Csak magától mehet egy baba! Rosszat tesz neki nagyon!
2020. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk ugyan nincs udvarunk, mert tömblakásban élünk, de sűrűn megyünk a természetbe és ha jó idő van, mindig letesszük a fűbe, had másszon. De azért figyelni kell rá, mert hajlamos a szájába venni ezt-azt. 14 hónapos. Amúgy sétáltatni sem túl jó dolog, ha még nem tud menni.
2020. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!