Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák. Szülés után a has kb...

Anyukák. Szülés után a has kb mikorra húzódik vissza? Kb olyan most a hasam mint 3hónaposan. Nektek lement vagy úgy maradt?

Figyelt kérdés
60kg kezdtem 75kg voltam mikor szültem,most vagyok 67-68kg.Mennyi idő kell hozzá?Jó lenne 60kg vissza menni főleg,h.nem jön rám elég sok ruhám😕 Köszi
2020. ápr. 22. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem emlékszem már pontosan, de 1-2 hónap után visszament az biztos. Utána rengeteget fogytam betegség miatt, akkor meg nemhogy a hasam lett szinte lapos, hanem konkrétan több ruhaméretet fogytam.
2020. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Elsőre 2-3 hónaposan Vékonyabb voltam mint terhesség előtt

6 hetesen már viszonylag lapos hassm volt, nem néztem ki terhesnek


2. Babával 8 hetes vagy 20 hetes terhesnek nézek ki

2020. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Én császáros voltam. Kivették a babát és eltűnt a hasam. Mondjuk nekem nem volt nagy.
2020. ápr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Már amikor mentem haza a kórházból ugyanúgy néztem ki mint szülés előtt és a rendes farmeremben mentem haza. 7 kg-t híztam, az utolsó grammig eltűnt azonnal ahogy megszültem. Szerencsés alkat vagyok, anyunál ugyanígy volt.
2020. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
* Ugyanúgy néztem ki minr terhebeesés előtt, nem szülés előtt. :D
2020. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nekem jelenleg löttyedt és zavar, viszont szoptatok nem merek nekiállni még tornázni.2hónapos a babám😊 Na de majd csak visszamegy idővel..
2020. ápr. 22. 17:46
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha zavar, mértékkel nyugodtan tornázz! Ha egészséges vagy, jót tesz a szervezetednek. Rengeteg hasznos tanács és edzésterv van a neten, kifejezetten a szülés utánra. A mozgás segíti a regenerációt is. Akár videókat is kereshetsz a Youtube-on, ahol megmutatják a gyakorlatokat, és elmondják, hogyan végezd őket biztonságosan.
2020. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem császár volt, 4.5 kg gyerek. 6 hós a baba. A hasam alja még most is még van ereszkedve, nem feszes a bőr. Én is szoptatok, majd alakul, hiszen 9 hónap kelett hogy megnőjjön a pocak akkor én adok 9 hónapot hogy újra laposabb legyen.
2020. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoptatok

2. Vagyok

Egyelőre csak törzs erősítést kezdtem / 2 napja 😆/

Meg rohangálok a nagy után

....

De nem aggódom

Bár nagyon zavar

2020. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is 60 kg voltam, 8at híztam, szülés után 6 hónappal 58 voltam, de annyira kinyúlt és tönkrement a bőröm hogy rálóg a császáros hegemre. Rettenetesen néz ki. Szeretnénk még egy gyereket jövőre, utána pedig megműttetem. A sportolás pedig nem árt a szoptatásnak.
2020. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!