Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák. Szülés után a has kb...

Anyukák. Szülés után a has kb mikorra húzódik vissza? Kb olyan most a hasam mint 3hónaposan. Nektek lement vagy úgy maradt?

Figyelt kérdés
60kg kezdtem 75kg voltam mikor szültem,most vagyok 67-68kg.Mennyi idő kell hozzá?Jó lenne 60kg vissza menni főleg,h.nem jön rám elég sok ruhám😕 Köszi
2020. ápr. 22. 17:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
En 63 kilósan lettem terhes és 15 kgt híztam, azelőtt tehát nagyon vékony voltam (178cm). Én is vártam, hogy majd lemegy a has gyorsan, hiszen szoptatok, de az első három hónapban én is úgy éreztem terhesnek nézek ki. Ez azért van, mert semmi hasizom, ha ettem rögtön kidagadt teljesen. A negyedik hónapban kezdett el lemenni a kiló, most őt hónapos a lányom és már csak 4plusz van rajtam,az étkezésre figyelek valamennyire és sokat sétálok. Még mindig van pocak de nem tűnök terhesnek. Szerintem is genetika sok esetben, akik már a szülés után a régi farmerjukban tudnak járni, na meg alkat, aki azelőtt sem volt olyan gebe, az nyilván nem szed fel annyit. Én egész terhesség alatt sportoltam és rendesen étkeztem, mégis kellett ennyi kiló a testemnek úgy látszik
2020. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
54gyel kezdtem, 3.baba, 74 kg voltam szüléskor, most 10 hetes a baba, én 57 kg vagyok és a hasam lapos, de a bőröm hurkásan gyűrődik. Az előző 2 baba után kb 4 hónap kellett a bőrömnek. Mindkétszer vagy 10 kg mínuszba kerültem a szoptatás végén, kb 45 kiló lettem, csont és bőr. Kb 1 év alatt.
2020. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem 3 -4 hónap kellett h teljesen visszamenjen. Mire újra visszaszereztem a régi alakomat, ahhoz 1 év kellett a szüléstől számítva. Amíg tejem volt én semmit nem fogytam, ahogy elapadt utána kezdett lemenni, de csak fogyókúrával, amúgy stagnálás volt.
2020. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szoptatas alatt LEHET edzeni. Jo lenne, ha ez a hulyeseg, h nem lehet, nem terjedne mar tovabb.
2020. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

14 essel

Egyet értek


Persze az elején azonnal a 6 hét utànsem szabad nekiesni magunknak egy jó kis haspréssel, hiszen ha az épp összehúzódott vagy nyitva maradt hasizom rosszabbodhat.


Viszont szép is lenen, ha szoptatás alatt nem lehetne.. lassan 2 éve egfoltában szoptatok / kicsi korkülönbség/


Fogyókúrázni nem szabad.

De lehet figyelni az étkezésre.

Szénhidrát is kell a szoptatáshoz, kalória is több ég.


Szerintem az egyik nagy hiba babával a rendszertelen étkezés

Nincs idő.. aztán valamai gyora egészségtelen bedobása

2020. ápr. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek😊
2020. ápr. 24. 10:53
 17/17 anonim ***** válasza:
57kg-mal kezdtem, 75-tel mentem szülni. Szülés után már lapos voltam, de nekem is hurkás volt a bőr rajta. Most 5hónapja hogy szültem, 52kg vagyok, és még mindig van egy nagy hurka.
2020. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!