Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik a babám?

Miért nem eszik a babám?

Figyelt kérdés

A lányom 1 éves múlt. 5 napja annyi a napi kajája hogy felkel,nem reggelizik,tízórai teljesen kimarad, ebéd kb. 4-5 kanál, uzsi szintén pár falat aztán vacsi vagy van vagy nincs.


4 foga van,eddig ha jött a foga mindig rendesen evett,nem hinném hogy a foga.

Mivel 28 hétre született koraszülött így a súlya kissebb mint kellene de most még fogyott is 300grammot.

Kb 8kg a súlya.


A kedve nagyon jó,mosolyog,szaladgál,táncol,játszik. Kaki pisi van elég,nem furcsa, az állaga is megfelelő.


Már nem tudom mit adjak,vagy hogyan. Változatos kajákat kap hogy ne tudja megunni se,de akármit készítek nem kéri. Ha etetni akarom elutasítja és sír.


A védőnőm azt mondja adjak neki bérescseppet hátha megjön az étvágy, de úgy tudom 10kg fölött szabad, de nem vagyok ebben biztos.

Eddig szépen evett mindig,szerette a hasát. Bár sosem volt hízékony,de evett és hízogatott a maga módján. Félek hogy teljesen le fog fogyni. Frontra sosem volt érzékeny.


Mit tegyek? Valami tanács?


2020. ápr. 22. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hirtelen nekem is a Béres csepp jutott eszembe...
2020. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is sokat gondolkodom rajta, sok fórumot felkerestem hogy szabad-e és hogyan. Köszi hogy elolvastad és hogy írtál.
2020. ápr. 22. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom így evett minimum 1 évig, mellette viszont hízott, így a gyerekdoki azt mondta vannak rossz evő gyerekek, ameddig nem fogy le, nem kell vele foglalkozni. Bármilyen vitamint adhatsz a béres helyett.
2020. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig lehet a foga a ludas. Az én lányom is egyéves múlt, 10 foga van már, de most három jön egyszerre és ő is rosszabbul eszik emiatt, pedig eddig nem volt feltűnő fogzáskor, hogy étvágytalan lenne. Én azért nem tanácsolom a berest, mert viszonylag sok folyadék kell hozza és az én jól ivó gyerekembe is alig tudtam beletuszkolni egyszerre. Plusz én csak 10 kg fölött mertem neki adni, de el is hagytuk pár nap után.
2020. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tapszert nem issza meg? En lehet azzal probalkoznek. Mert abból legalább tápanyag menne neki rendesen. De ha szereti és iszik már sima tejet akar az is játszhat.
2020. ápr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az időre, normál súllyal született lányom volt 8 kiló 1 évesen. Már 8 éves. Semmivel nem sikerült elérnem, hogy egyen, adhattam bármit. Az a lényeg, hogy egészséges. A mi orvosunk szerint az a gond, ha kövér a gyerek.
2020. ápr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tápszert már 7 hós kora óta nem fogadja el így az reménytelen.

Próbálkozom minden féle kajával. Eddig nem tudom pontosan hogy a foga lenne-e a gond,lehetséges. Gondoltam már mindenre.

Köszönöm a válaszaitokat

2020. ápr. 24. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!