Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert eszik igy a babam nem...

Miert eszik igy a babam nem birom tovabb?

Figyelt kérdés

4 honapos tapszeres. Kb 2 hete minden egyes eves egy szenvedes. Reggel fel8-8kozott reggelizik, utana 3 orankent este 8, az ejszakat atalussza.

Tehat azt csinalja, h kb 20-30 mili utan mindenfele forog, kitekeredik a kezembol, elforditja a fejet. Nem sir, csak latom h nem kerne tobbet. Pedig nyilvan nem lakhatott jol ennyivel.

Amiket kizartam:

1.nem ehes. Ez jut eszembe eloszor nyilvan, es akkor nem 3 hanem 4 orankent etetem, de hat mar reggel is ezt csinalja, pedig akkor 10-12 oraja nem evett tehat az nem lehet h nem ures meg a pocoja. Plussz amugy ha 4 orankent etetem akkor nagyon kesore csuszik a furdes es a vacsora de o 7kor mar nagyon almos.

2.szajpenesz: latta orvos, nincs.

3.nem izlik neki a tapszer:eddig tok jol megette ezt, plussz ha nagyon nagyon elfarad eves elott(ami ez elmult 2 hetben 2x fordult elo) akkor erdekes modon megette mind szo nelkul.

4.jobban erdekli a vilag, mint eves: oke h mar nagyon erdeklodo es mindenfele nezegelodik csak oda nem ahova kene, de pl ha beleteszem a mamaroo pihenoszekba es ott etetem, akkor is ezt csinalja pedig onnan aztan mindent lat minden iranyba


Ez igy nem allapot minden eves egy szenvedes, es sokkal sokkal kevesebbet eszik igy mint kellene. Elotte 140-200 mili kozott evett napszaktol fuggoen. Most orulok ha 100 milit bele tudok tuszkolni


Mit tanacsoltok mit csinaljak ez igy nem maradhat.

Ja a hozzataplalast utalja azt hagytam egyelore



2019. nov. 14. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én 9 hónaposom is ezt csinálja, csak ő már nem fogadja el a tápszert. Az eddigi adagjainak kb. felét eszi meg jó esetben, vagy még kevesebbet. Én arra gondoltam, hogy vannak olyan babák akik gyorsan magukba kapkodják az ételt, és amint már nem éreznek éhséget nem kérnek többet. Pedig az én babám eddig nagyon jó evő volt. Szerintem ez még változni fog.
2019. nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Beragadt egy böfi. Modt 6 hónapos 100% tápszeres lányom is ezt csinálta amikor elkezdett erőteljesebben enni olyan 3-4 hónapos kora körül, többet nezelődött, több levegőt nyelt az etetéseknél. Megböfizteted és mehet tovább a dolog. Nekünk az is gond volt, hogy még mindig az S-es cumival etettük, amiből nem jött annyira amennyire ő akarta és sok levegőt nyelt mellé. Segített, hogy M-es etetőcumira váltottunk.
2019. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De felveszem bofizni es nem jon :(
2019. nov. 14. 14:34
 4/12 anonim ***** válasza:
1# vagyok. Szerintem ne erőltesd, ha a súlya nem csökken baja nem lehet. Éhen nem fog halni nyugi :), azzal többet ártasz ha beletuszkolod. Tudom nagyon idegesítő tud lenni, és aggódsz is, de a felnőtt emberek se esznek mindig ugyanannyi mennyiségét.
2019. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán az van, hogy elterelődik a figyelme. Nálunk is ez volt, csak én szoptattam volna és állandóan húzta a cicit a szájával amerre a fejét akarta forgatni, aztán elgurult mellőlem mikor fekve szoptattam. Volt, hogy egy fél órát szenvedtünk mire nagyjából jól lakott, ebből kb 10 perc volt érdemi evészet,a többi tekergőzés, forgolódás, kéznézegetés stb volt. Idővel jobb lesz, nálunk két-három hétig tartott ez, mondjuk azóta is van, hogy nézelődésbe torkollik a szopi, dehát ez van. Szerintem mindegy ilyen szempontból, hogy hol eteted, az enyém ha más nem tényleg elkezdte nézni a kezét, ilyenkor minden érdekesebb már, mint amit csinálsz vele.
2019. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, nálunk talán az használt valamennyire ha sétálva szoptattam és közben ringattam, akkor mondjuk rám meg a kajálásra figyelt, ez nálatok is megvalósítható lehet, csak én ezt már most nem csinálom, mert már 9+ kg.😅
2019. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Nusy83 ***** válasza:

Szia!

Sajnos átérzem. Nekünk is volt ilyen és megoldás se nagyon volt rá. Igazából volt h javult, volt hogy romlott.

Azért le írom h nállunk hogy volt.

-tápszert váltottunk ami bejött( Humána baby fitt ez amúgy banános refluxos babáknak).

-a mai napig szobajőmérsékleten issza a tápit (másként nem is fogadja el)

-3,5-4 óránként etetek

-esetleg nézhetnek neki vizeletet nállunk sajna volt ez is.

-álom etetés.

Kb ezek jöttek igazából be. Ami nagyon nagyon fontos (én eszurtam ezt nagyon) hogy ne eröltesd!! Ha stresszel próbáljátok ki h más eteti pár alkalommal.

Remélem megoldódik a problémátok.

Helyesírásért Bocsi

2019. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kap levegőt az orrán rendesen? Csak abból indulok ki,hogy az én lányom nem kapott és kb 3 hónapos korától rémálom volt nálunk is az etetés. Én azt hittem,h nem bír nyugton maradni.
2019. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hat szerintem kap. Nem szorcsog v ilyesmi.
2019. nov. 15. 13:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Esetleg ez megoldódott nálatok? 6 hónaposan most mi ugyanezzel küszködünk. Igaz volt előtte egy antibiotikum kúra, ahol megutálhatta, hogy mindenféle rossz szirupot tuszkoltunk a szájába.
2020. márc. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!