Babykomp korai?

Figyelt kérdés
Tesóm babája most töltötte a hát hónapot és ma láttam, h bebykompba tette , amit én amúgy is ellenzek , a fiamnak nem volt semmi ilyesmi mindent szép sorjában csinált. Neki még nem mászik meg semmi csak forog és már bele tette és nagyon veszekszünk, h nem kéne .Tudom hogy nem az én gyerekem vagy lehet én látom rosszul de szerintetek nem korai meg ha már egyáltalán hasznalni akarják?
2020. ápr. 25. 16:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Korai is és rendkívül káros is
2020. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Max akkor tenném bele, ha stabilan ül. De még akkor sem.
2020. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Jaj de rossz olvasni. Tönkremegy a gerince, járása 😢
2020. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van, ártalmas. Próbáld meggyőzni, hogy ez nem oké és nem te találtad ki. Próbálj doki által leírt cikket küldeni neki.
2020. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%

Igazad van, de sajnos a saját gyerekét úgy b...a el ahogy akarja.

Ki vagyok az ilyen emberektől akik azt hiszik h ami új az csak divat. Mert ugye régen is mi volt és mégis felnőttünk. Nekem egy ismerősöm a cukros, fűszeres zsíros kajával, amit maguknak főz, eteti a 7 hónapost.

2020. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
12%

Én is korán babakompba lettem téve, 9 hónaposan már jártam, segítség nélkül, a gerincem köszöni, nagyon jól van, szép izmosak a lábaim baba korom óra...

A probléma csak azzal van, hogy le van maradva a gyerek...

2020. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
6 te teljesen hülye vagy. Egyáltalán nincs lemaradva. 6 hósan pont csak ennyit kell tudnia.
2020. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom meggyőzni nem tudom hova a sietség.Mert az én fiam magától tanult meg menni 14 hónaposan.Mintha kötelező lenne hamarabb.
2020. ápr. 25. 20:17
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

Akkor lesz igazán probléma amikor már felnőtt lesz. Férjemnek komoly gerinc problémája erre vezethető vissza az orvos szerint, ahogy sok más 45 körüli meg hasonló korban lévő embernek fáj a dereka, helytelen a testtartása stb, hát nem csoda.

A rossz hozzataplalas is nem feltétlen gyermekkorban rögtön jön ki, van akinek felnőttkent.. Pl én, akit 2 hónaposan tehén tejjel itattak, most lettem érzékeny a laktozra..

2020. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
27%
Igazad van, hogy káros, de attól még az ő gyereke és az ő döntése. Gondolom ismeri az érveket, ha mégis bele rakja, akkor ez van. Én nem tennék ilyet, de azért merjen már velem bárki veszekedni ilyen miatt, megnézheti magát. Ne told így túl, mert borzasztó ellenszenves vagy. Akkor is, ha amúgy igazad van.
2020. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!