Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hónapos babák anyukái...

9-10 hónapos babák anyukái válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Most apadt el a tejem ezért tápszert kap napi 2*.

-Mikor, mennyi, milyen tápszert eszik a babád?

-Milyen cumisüvegből, milyen-hányas cumiból?

-Mennyi pelenkát használtok 1 nap?

Köszönöm a válaszokat:)


2010. júl. 28. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

rég volt de menni fog:


tápszert nekem csak kicsinek kapott pár alkalommal akkor beba1 -et kapott


avent cumisüveg és mam II.-es cumival remekül ment


egy nap 6db pelus ment el

2010. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 11 hónapos, de az adatok nem változtak. :)

Bármelyik tápszert megeszi, mindig mást veszek neki. Reggel, este és éjszaka 1x 200 ml, de van, hogy éjjel csak 100-at eszik.

Nekünk 2 db Babynova cumisüvegünk van, míg apa fürdeti a gyereket, addig elkészítem az esti és éjjeli tápikát, az éjjelit beteszem a hűtőbe, így csak melegíteni kell. Hányas cumi, háát, mi kivágtuk ollóval a megfelelő lyukra, úgy 1-1,5 mm lehet az átmérője, így kényelmesen kiszopizza belőle, a kicsi lyukúból sosem tudott cumizni.

Pelust egy nap fixen 3 db-ot használunk el, napközben 2-t, éjszaka 1-et.

2010. júl. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

-Babylove 2es tápszer,reggelire 200ml,és még a fözelékébe teszek olyan 100ml-t,meg tejpépet vacsizik,igy megvan neki a napi 500ml mennyiség(meg eszik ezeken kivül vagy sajtot,vagy turót,vagy joghurtot vagy krémturót)

-Nuk csörös pohárból issza,nem cumisüvegböl már,ugyh a cumisüveghez meg a cumimérethez nem tudok hozzászólni sajnos

-4-5pelust használunk,mindig tudom,h kb. mikor fog kakilni,igy utána cserélem,persze van mikor több is fogy egy nap alatt,mondjuk pl. ha még kakál plusszba is esetleg



És te milyen tápszert adsz neki?És mennyit?Illetve milyen cumisüvegböl?

2010. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja,és 10hónapos
2010. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én BEBA 2 Ha-s tászert adok neki reggel kb 120-at este 180 körül eszik meg, éjjel nem kel már 3 hós kora óta. Aventes cumisüvegből kapja, variábilis cumival a 2-es már kevésnek bizonyult. 5-6 pelenkát használ, eddig minden etetés előtt vagy után cseréltem+ ha kaka volt. A tápszer azért érdekelne mert valamelyik kajálásra szeretnék másfajtát adni, mert így nagyon húzós az ára.

2010. júl. 28. 11:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Adsz már neki egyébként tejtermékeket? Mert ha igen, akkor nem sok értelme van HA-s tápszert adni... akkor nyugodtan adhatod neki bármelyik simát is.


Kisfiam ma 10 hónapos, Humana jó éjt tápszert kap (6 hónapos kortól adható, vaníliás ízesítésű). Reggel, amikor először felkel (tök változó az időpont 6 óra és 9 óra között) kb. 200-220 ml-t, és este fürdetés után, lefekvés előtt 240-280 ml-t iszik meg.

Avent cumisüveget használunk négyes cumival.

Most éppen fogzik, ezért többször kakil, de átlagban 6-7 pelus fogy egy nap.

2010. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!