Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téli babára mikortól adtál...

Téli babára mikortól adtál rövid ujjú bodyt bentre?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 09:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9-es nézegesd azért, ha nyirkos a nyakánal akkor melege lehet. Nekem december végén született a babám, itthon nappal mindig csak egy hosszú ujju plusz nadragban volt, éjszakára rovid ujjú + rugdalozo, most már csak ujjatlan bodyt kap a rugdalozó alá.
2020. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Első perctől. Rövid body, rajta hosszú rugi. Ez volt az alap szerkója mászásig.
2020. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
9es vagyok. A nyakánál is benyúlok, és sosem meleg. A keze amikor hideg, akkor betakarom, vagy napközben adok rá még valamit, és akkor felmelegszik a keze. De azért akkor megpróbálom ma, hogy kevesebbet adok rá, mert amúgy elég nyugtalanul, vergődve alszik, hátha ezért.
2020. ápr. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Meg oké, hogy most már tavasz van, meg kint meleg, de nálunk a házban nincs melegebb, sőt, most h nem fűtünk annyit, így még hűvösebb is van bent, mint télen, mikor ment állandóan a fűtés. Most csak fürdéshez kapcsoljuk be este. Nyilván ha sétálni megyünk, akkor nem öltöztetem fel nagyon, mert kint tényleg nagyon jó idő van már, de bent nincs melegebb semmivel, mint télen volt. De lehet h én gondolkodom rosszul, akkor adok rá most kevesebbet, csak félek h megfázik, így is kétnaponta szívjuk az orrát.
2020. ápr. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!