Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a dm baba bónusz...

Milyen a dm baba bónusz programja?

Figyelt kérdés
Érdemes jelentkezni? Vannak jó akciók? Írjatok már róla légyszi. Köszi!
2010. júl. 28. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én lelkes Dm-es vagyok, főleg amióta megszületett a lányom. Én szinte minden kupont felhasználok, szerintem jó árakkal kínálják a termékeket. Én már annyira összebarátkoztam az egyik üzletben az eladókkal, hogy súgnak, ha leárazás lesz, vagy pl. pelenka csomagja megsérül, és ezért akciósan árulják.
2010. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Én szeretem. Nagyon sok pénzt megspórolunk vele, és alapon is jók az árak, néhány termék sokkal olcsobb, mint pl. a Tesco-ban. Nagy a választék és jók a sajátmárkás termékeik is. A többi infót megtalálod a linken. Veszteni nem vesztessz vele semmit, éredes jelentkezni.

2010. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Imádom a Dm-et amióta meg van a fiam, sok a kedvezmény!!!

Ajánlom Neked is!!!!!!!!!

2010. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is csinálom,lelkesen,mióta megszülettek a gyerekeim.Végül is jobb,mint teljes áron megvenni egy csomag pelenkát...de azért nagy eresztésre ne számíts,4000 Ft-os pelenkából 2-3-400 Ft (kupon) nem egy nagy kedvezmény,2000 Ft -os tápszerből sem 200 Ft..Kissé inkább csak vevőcsalogatónak érzem.Nagyobb kedvezmény akkor van,ha kigyűlik a kártyán az 50 pontod,ekkor kapsz 25 % kedvezményt ami 1000 Ft-ot jelent egy csomag 4000 Ft-os pelusra.1 pont =200 Ft,tehát 50 ponthoz 10000-ért kell vásárolnod (van mikor akció van,és egy pont 100 Ft).
2010. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!