Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik a baba?

Miért nem eszik a baba?

Figyelt kérdés

A fiam tegnap lett egy éves. Szinte mindent eszik,amit belehetett azt be is vezettem neki. 2 napja nem eszik. Reggel evett egy kis tápszert de ennyi a mai kajája. Bármit készítek semmit nem eszik meg és sír ha etetni akarom. Mindig változatosan adok neki enni de most még a kedvence sem kell. Teljesen le van soványodva, hallom hogy korog a hasa de mégsem eszik. Fogzásra gyanakodtam de már nem tudom mi lehet esetleg a front.

Már tényleg nem tudom mit tegyek 2 falatot sem akar enni semmiből.

A kedve jó,pisi kaki normális csak kicsit kevesebb mert nem eszik.

Mit tehetnék hogy egyen? Vagy hagyjam? Mi lehet a gond?


2020. ápr. 30. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig normálisan evett, akkor 2 nap alatt nem soványodik le teljesen, ahogy te írod.

Gyerekorvos mit mondott? Tán felhívhatnád.

2020. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felhívnám a dokit azonnal!
2020. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hívtam! Semmit nem mondott, azt mondta majd eszik ha akar és slussz. Na ezzel nem sokra megyek.

Sajnos látszik az hogy nem eszik mert mindig is küszködtünk a kilókkal hiába rendesen evett nem nagyon hízott sosem. Most hogy nem eszik le van soványodva.

A védőnőm is azzal csesztet folyamatosan hogy nagyon sovány a gyermek. Pedig van hogy napjában 6-7x is eszik de most semmit.

Eddig nem is zavart hogy nem az a hízékony de az hogy most nem eszik kikészít teljesen

2020. ápr. 30. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor itt már régebben gond van. Ha mindig is ennyire gond volt a súlyával, akkor miért nem vizsgáltattátok ki? Simán lehet valamilyen felszívódási zavar. Ha akkor sem hízott normálisan, amikor rendesen evett, akkor már régen ki kellett volna vizsgáltatni. Ha a gyerekorvos hülye, akkor kórházi ügyeletet hívd fel, vagy akár azonnal egy gasztros dokit.

Ami még nagyon fontos: iszik? Fogyaszt elegendő folyadékot? Mert ha nem, az alpból indok lehet a kórházi kezelésre.

2020. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!