Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinek eddig tartott?

Van akinek eddig tartott?

Figyelt kérdés

Egy gyerek orvosnak tettem fel azt a kérdést hogy általában meddig tart a babáknak a has fájás.

Azt válaszolta hogy általában 3 hónapos kortól enyhülhet a fájdalom de van akinél 6-8 hónapos korban múlik el, de olyan is akinek 1 éves korig tart.

Ez borzasztó hogy lehet kibirni, mi már 3hónapja szenvedünk vele minden nap és jó volna már ha el múlna a babámnak. 3 hónapos a babám, számíthatok elnyhülésre vagy esetleg hogy lassan el múlik?


Van olyan akinek ilyen hosszú ideig tartott?


2020. máj. 1. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk, és akiket én ismerek 3 hónap körül mindenkinek elmúlt. Minta elvágták volna egyik napról a másikra.
2020. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A saját, meg a baráti körben is 3 hónapos babáknál elmúlt átlagban a hasfájás, egyik napról a másikra.Viszont voltak olyanok akiknél a hozzátáplálás kezdetén egy ideig újra jelentkezett.Aztán pár hónap múlva ez is megszűnt.
2020. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondold el, a gyereknek milyen rossz lehet...


Általában elmúlik. Ahol nem, ott valami más ok is volt, amire nem jöttek rá.

2020. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is vártam már, hogy betöltse a 3 hónapot és elmúljon a hasfájás, de nem így történt. Kezdtem kissé kétségbe esni, de kb 4 hónaposan elmúlt egyik napról a másikra. Számíthatsz rá, hogy elmúlik, nem törvényszerű ez a 3 hónap, és ne úgy képzeld el, hogy holnap tölti be a 3 hónapot és pont akkor el is múlik.
2020. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hàt nem akarlak elkeseriteni, de nálunk is elmúlt ugyan a hasfájás 3 hónaposan, de rögtön utána jött a fogzás 😣 Nem tudom melyik rosszabb ...
2020. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz van az utolsónak. Nálunk borzasztó hasfájás volt, aztán egy hónap nyugi, és jöttek a fogak folyamatosan. Százszor rosszabb volt mint amit elképzel az ember a nyűgösségről és nemalvásról...
2020. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!