Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítsetek, MÁR KIVAGYOK! Nem...

Segítsetek, MÁR KIVAGYOK! Nem akar szopizni. Eddig tartott?

Figyelt kérdés

Még csak a második napja, h szinte SEMMIT sem szopizik, de már nemtudok mit csinálni!!! SEGÍTSETEK!!!!

Tegnapi napunk: 06.00- szokásos rendes adag szopi, 09.00- kevés szopi, 19.30-szokásos adag szopi.este 11kor kivettem és félálomban szopizott, de megint nemsokat!

Mai napunk: 06.00- szokásos és azóta semmi!!!!!

Adtam neki gyümölcsöt, főzit, inni, na de ez így nem mehet! Egyébként 7.5hós kislány és még 3óránként evett.

ALUDNI SEM AKAR, csak ülni az etetőszékben és játszani.A cicijeim kivannak teljesen, fejni nemtudok, nem indul be a tejem, soha sem is fejtem.


Szóljak a doktornőnek, vagy várjunk megint hátha megfog jönni?!?! (mert már volt így, akkor orvosi tanácsra 4 hósan elkezdtünk hozzátáplálni) NA DE MEDDIG! Így nem megy el a tejem?

Már kint van 2 fogacskája kicsit, mikor ammiatt kínlódott akkor sem volt ilyen!Most volt beteg egy kicsit, de elmúlt, az orrát folyamatosan szívom.

MÁR NEMTUDOM MIT CSINÁLJAK!!!



Én írtam ezt is: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


2010. ápr. 13. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem választja el magát, eljött a más evés ideje.
2010. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen?! :'( de most akkor mi lesz? bocsánat a tudatlanságomért, de első babám.
2010. ápr. 13. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha elválasztja magát kiprobálhatod neki a tápot.viddel orvoshoz mond el neki mi a gond és kérd meg hogy irjon ha-s tápot.Én azzal kezdtem nehogy gond legyen hogy rögtön eröset adok.
2010. ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
10%
nem a mensid akar megjönni? tarts ki, és szerintem próbáld meg fejni a tejed, olyan nincs, hogy nem akar kijönni, csak rá kell jönni a nyitjára (én mellszívót használok, és azzal ugyanúgy ki tudom préselni magamból a tejadó reflexet, mint a baba, csak lassabban) de azért mindig tedd mellre is, hátha újra rákap. ne add fel!
2010. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem nincs itt semmi gond. evett főzeléket, gyümölcsöt, ivott is. reggel szopott is. gondolom átáll a 4 óránkénti kajálásra mostmár, tehát így reggelizett: szopi, 10óraizott: gyümölcs, ebédelt: főzelék. ez teljesen rendben van. du. adj neki vmi kekszes dolgot pl, v amit jónak látsz, este szopi, és kész. ez mostmár így lesz, amíg el nem választja magát:) nagyon ügyes kislány, h így megoldja!
2010. ápr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg fejni, azért az néha nem árt, ne feszüljön a melle, na meg a tej se apadjon vissza!

Próbáld akkor szoptatni, ha álmos, vagy ébred, hátha akkor könnyebben elfogadja a melled!

Nyugodj meg, mert a baba érzi, hogy feszült vagy, ő pedig elutasítja a feszült anyukát. Gondolj csupa jó dologra, vegyél egy könyvet a kezedbe, úgy szoptass, vagy fejj, akkor eltereled a figyelmed!

2010. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!