Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjam rá, nekünk csak eddig...

Hagyjam rá, nekünk csak eddig tartott a szopi? 11hós a lányom, egyre kevésbé van türelme szopizni.

Figyelt kérdés
Eddig 3-4 szer simán szopizott, mostmár szinte csak 1-2szer eszik rendesen belőle, általában hamar elengedi a cicit.Nem kell már neki, törödjek bele? Mondjuk sose használta nyugtatásra, vagy alvásra, inni iszik már pohárból, enni is eszik szépen kézzel. Törödjek bele? Olyan szomorú vagyok miatta,butaság?
2010. okt. 5. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Törődj bele, bár biztos hogy rossz érzés. Nekem kisfiam 20 hónapos, bár ő csinálná így. Nincs szívem tőle elvenni, próbáltam, de nem bírtam az ordítását, könyörgését hallgatni, majd lesz valahogy. Szóval "nagy lány" már, eddig is jó, hogy szopizott. Húzzátok ki még 1 hónapig, aztán jöhet a tejcsi.De ameddig szopik valamennyit, addig hagyd.
2010. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Olyan szomorú vagyok miatta :(( A fiam is hajszál pontosan eddig szopizott csak, de ő estére kapott tápi kiegészítést üvegből 6 hónapos korától kezdve, így azt hittem, azért mondott le a ciciről mert megszokta az üveget.

Most direkt nem adtam a lánynak se cumit se cumisüveget (nem mintha nagyon kérte volna) hogy hátha akkor tovább tartana...de nem :(

2010. okt. 5. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de örülj neki, hogy eddig is szopizott. Más baba eddig sem szopik.Amíg szopik legalább egy kicsit, addig ne vedd el tőle.első voltam
2010. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém 6,5 hónapos volt amikor eltolt magátol és nem volt hajlandó szopizni.Nem a tejjel volt baj mert utána még egy hónapig fejtem és ugy itta meg. Egyszerüen nem akarta tovább. Szoval szerintem örülj neki, bár tudom, hogy rossz érzés, hisz én is sokat sirtam miatta. De nem kellettem már neki :(
2010. okt. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De mitől van akkor az hogy egyes babák meg 18-24 hóig szopiznak, sőt még tovább?? Amúgy köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 5. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!