Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan viselnétek, ha nektek...

Hogyan viselnétek, ha nektek is így kellene elbúcsúzni a babátoktól?

Figyelt kérdés
[link]

2020. máj. 1. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Úristen ezt a videót láttam már egy éve kb. Borzalmasan fájdalmas lehet, én teljesen kivoltam. Azt viszont nem értem, hogy ilyet miért kell feltölteni de köszi, most megint ilyen halott csecsemős videókat fog ajánlgatni a youtube. :((
2020. máj. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem jutna eszembe ilyen. Ez nekem morbid baromság
2020. máj. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

azért kettes megnéznélek, hogy hogy állna a szád, ha egyszercsak nem lenne és elköszönni sem tudnál...


kérdező, ez szerintem nem "kell" kérdése. nem gondolom, hogy aki nem szeretné, annak is így "kellene". Én biztosan élnék vele, nyugalomban elbúcsúzni, átölelni...

2020. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3!


Az elköszönés meg a videóban látható marhaság között azért van nem kis különbség.

2020. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nekik ez esett jól, akkor ez esett jól, segített feldolgozni a helyzetet, semmi jogunk azt mondani rá, hogy marhaság
2020. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5!


Személyes vélemény volt, de ne zavarjon

2020. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor talán kellett volna egy "szerintem" a mondatba
2020. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7!


Sokat javítana az életeden, ha megtanulnád az értelmező olvasást. Hidd el, nagyon hasznos. Amíg nem megy, segítek neked a kommentem eseten, jó?


"Nem jutna eszembe ilyen. Ez nekem morbid baromság"


Nem jutna eszembe ilyen: egyes szám első személy, vagyis ÉN , szubjektív vélemény.

Ez nekem morbid baromság: megintcsak egyes szám első személy, vagyis ÉN , szinten szubjektív vélemény.

Mivel mindkét mondat egyes szám első személyben íródott, egyértelmű, hogy egy személyes vélemény, semmi szükség nincs a "szerintem" szóra benne, hiszen azok számára, akik képesek az erto olvasásra ez egyértelmű.

2020. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!