Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek az első babájával...

Mindenkinek az első babájával a nehéz? A másodikkal már könnyebb?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyereke is válogatja. Többeket ismerek akik azt vallják, ha a kicsi érkezett volna elsőre nem lett volna testvére.
2020. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Nekünk tipikus beetető gyerekünk született elsőre. :D

Ami nagyon praktikus volt, mert hármat terveztünk. Aztán jött ketteske, majd nagyon hamar hármaska. Ketteske addigra ügyes, önálló 1 évessé nőtt, de az elviselhetetlen makacs fafeje csak utána jött ki igazán, hogy már terhes lettem megint. Hármaska viszont egy full önállótlan, problémás, matricagyerek lett, aki mellett 5 éves koráig ha fizettek volna érte se vállaltam volna újra gyereket.

Szóval tökéletes sorrendben érkeztek. :D

2020. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

3. babával volt a legnehezebb, ha őszinte akarok lenni. Egésznap cici, ha nem, üvöltés, most szepa, meg mittudomén, mikor mi.... 20 hónapos, de a másik kettővel nem volt ennyire durva, ő nagyon anyás volt, most is az.

(Az első nekem egyáltalán nem volt az. A második közepesen.)

2020. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk így van, de nem törvényszerű.
2020. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így van, de nyilván az elsőnél sok volt a kérdés, mit hogyan csináljak, hogy "praktikus ".

A második sokban hasonlít az elsőre, személyiségben is, de a rutin, gyakorlat és a sok sok tanulópénz miatt könnyebbnek érzem

2020. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ismerősi körben azok vannak többségben, akik pont azért vállaltak kisebb korkülönbséggel, mert az első könnyű baba volt.

Minket meg hülyének néztek, hogy egyáltalán mertünk másodikat vállalni az első után.

2020. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekfüggő. Nekem pl. az elsővel volt könnyebb.
2020. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a masodik gyerekkel ezermillioszor nehezebb mondhatni katasztrofa

Alig alszik ejjel de tenyleg alig a legtobb amit egyben alazik az egy ora... utana uvolt!!!!! Teljesen mashogy fejlodik, igazi matrica baba, a nagyobbnal jol bevalt dolgok nala nem mukodnek.... szoval olan mintha ujra elso babas lennek csak meg nehezebb mert van egy 2 evesem is meg melle..... ha ezt tudom elore nem vallalunk ilyen gyorsan tesot

2020. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a negyedik a leg”rosszabb”. Hasfájós, nehezen evő, hisztis kis zsarnok. A nagyok jó evők, jó alvók, szódogadóak voltak kicsiként is.
2020. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem nekem az első kisfiam egy álom. Imádom. Nagyon könnyű vele, bár nyilván valoan vannak nehezebb napjai, kinek nem. En pont amit félnék másodikat vállalni, mert mennyi esélyem van kétszer megutni a jack-potot?! De eleve egyet terveztünk.
2020. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!